Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowy etap w życiu córki Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka to przeżywa

Katarzyna Skrzynecka (47 l.) długo czekała, aby zostać mamą. Gdy się to udało, była bardzo szczęśliwa. Wkrótce jej córka nie będzie ciągle obok niej, a pójdzie do szkoły. Aktorka ponoć przeżywa to rozstanie, lecz zapewne wie, że jest to nieuniknione.

Tornister i wyprawka są już gotowe. Katarzyna Skrzynecka od tygodni przygotowuje swoją córeczkę Alikię Ilię (7 l.) do szkoły. To dla całej rodziny wielkie wydarzenie. 

Reklama

Dziewczynka codziennie sprawdza, czy w tornistrze i piórniku wszystko jest dokładnie poukładane i cieszy się, że już wkrótce będzie miała nowe koleżanki. Ale jej mama bardzo przeżywa to rozstanie, choć wie, że to przecież konieczne. 

- Alikia jest bardzo delikatną dziewczynką i szalenie empatyczną. Kasia jak to mama, martwi się, żeby sobie poradziła i by nikt nie zrobił jej krzywdy - zdradza "Rewii" osoba bardzo zaprzyjaźniona z aktorką. 

Nie dziwi postawa gwiazdy. Córka jest jej oczkiem w głowie, tym bardziej że Katarzyna długo czekała na cud macierzyństwa. I teraz bardzo docenia każdą wspólną chwilę.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje