Reklama
Reklama

Nowe singielki w "Love Island" są gotowe na wszystko. Będą łzy i rozczarowania

Z willą pożegnali się Oliwia i Adrian, ale za to do programu doszły piękne i gotowe na wszystko uczestniczki. Które z nich zawrócą w głowach i sercach Islanderów, którzy wszyscy są w parach? Okazuje się, że podglądające ich partnerki będą miały wiele do przemyślenia o trwałości ich relacji. Emocji z pewnością nie zabraknie w 26. odcinku "Love Island. Wyspa miłości". Oglądajcie koniecznie dziś o godzinie 22:00 w TV4.

Nowe singielki w "Love Island" są gotowe na wszystko. Czy panowie pozostaną wierni?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Do hiszpańskiej willi "Love Island. Wyspa miłości"  trafiło 5 nowych uczestniczek w ramach Casa Nova. Jak się okazuje, postawieni sami w domu panowie nie narzekali na samotność, a po tym, jak zobaczyli piękne kobiety, od razu nabrali nowej energii. Czy pozostaną wierni swoim partnerkom? O tym przekonamy się w 26. odcinku "Love Island 9".

Reklama

"Love Island 9": nowe uczestniczki Casa Nova idą na całość. Będą łzy i rozczarowania

Casa Nova zaczęła nowy rozdział na "Love Island 9". Dziewczyny w willi wniosą nową energię. A gry nabiorą dużo pikanterii. Mateusz od początku poczuł dobre porozumienie z Angeliką i nie zamierza, na razie zmieniać zainteresowań. Dan znakomicie się czuje w towarzystwie Amandy, ale Patrycja nie będzie zachwycona tym, co zobaczy. Gra w całowanie przez kartkę odsłoni drugą stronę Islanderów.

Islanderki, gdy opuściły willę nie przypuszczały, że będą mogły oglądać tak ciekawy seans i bieżącą relację z domu. Nowe mieszkanki zadbają o świetny nastrój, dobrą zabawę i gorące wrażenia w willi. Chłopaki będą zachwyceni takim zwrotem akcji, szczególnie Dan i Mateusz pokażą, jak potrafią wykorzystać obecność nowych lokatorek. 

"Love Island 9". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz koniecznie: 

Oto 5 nowych uczestniczek "Love Island" w ramach Casa Nova

To koniec Adriana i Oliwii na "Love Island". Nowe uczestniczki namieszają na wyspie

Uczestnicy usłyszeli prawdę od widzów "Love Island". Gorzko to przyjęli

Daria z "Love Island" o Wiktorii i Adrianie: "Stać ją na kogoś lepszego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Emi z "Love Island" przerywa milczenie o Adrianie. Gorzko go podsumowała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy