Reklama
Reklama

Nowe informacje w sprawie Meghan i Harry'ego. "Nie chcieli cyrku"

Pojawiły się kolejne rozdziały kontrowersyjnej książki "Finding Freedom". Tym razem opisano sytuację pogrzebu księcia Filipa i braku obecności Meghan Markle. Już wszystko jasne!

W sieci pojawiły się kolejnego informacje dotyczące byłej książęcej pary - Meghan Markle i księcia Harry'ego. Wszystko pojawiło się w najnowszych fragmentach książki "Finding Freedom". O co tym razem poszło? Chodzi o pogrzeb księcia Filipa. 

Nowe informacje o Meghan Markle i księciu Harrym

Książę Filip zmarł dokładnie 9 kwietnia 2021 roku w wieku 99 lat. Na pogrzebie z powodu obowiązujących wtedy obostrzeń pojawiła się tylko najbliższa rodzina. Książę Harry przyleciał prosto ze Stanów Zjednoczonych, jednak bez małżonki. Meghan Markle nie pojawiła się na pogrzebie.

Jako ogólny powód nieobecności Meghan podano jej stan zdrowia. Kobieta była wtedy w zaawansowanej ciąży i lekarz nie zalecał podróży samolotem. Jednak, jak możemy przeczytać w książce "Finding Freedom", okazuje się, że wiele osób z rodziny królewskiej na informację o nieobecności księżnej, odetchnęli z ulgą. Podobno "nie chcieli cyrku" na uroczystości pogrzebowej.

Co więcej, tuż przed śmiercią księcia filipa została wyemitowana rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego  z Oprah Winfrey, która wstrząsnęła opinią publiczną. Media w Wielkiej Brytanii zarzucili wtedy parze książęcej o bezduszność. Bowiem oczerniali rodzinę królewską, wiedzą, w jakim złym stanie był książę Filip. 

Reklama

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy