Reklama
Reklama

Nowe informacje o śmierci Jung Chae-yul. Ciało 26-letniej gwiazdy koreańskich seriali znaleziono w domu

Jung Chae-yul zmarła w wieku 26 lat. Była znaną aktorką, która popularność zdobyła głównie dzięki serialowi "Zombie Detective". Co się stało z wesołą dziewczyną, która zachwycała obserwatorów promiennym uśmiechem? Okazuje się, że jej ciało znaleziono w domu...

Jung Che-yul znaleziona w swoim domu

Jung Chae-yul była młodą modelką i aktorką. Po zdobyciu popularności na Netflixie mogła liczyć na stałe wsparcie fanów, którzy wyczekiwali kolejnych projektów z gwiazdą. Nikt się nie spodziewał, że 11 kwietnia świat obiegnie informacja udostępniona przez agencję aktorki - Management S.

Najnowsze informacje jasno wskazują, że aktorka została znaleziona martwa w swoim domu.

"Musimy przekazać wam druzgoczące wieści. Aktorka Chae-yul opuściła nas 11 kwietnia. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez pogrążoną w smutku rodzinę uroczystości pogrzebowe będą miały charakter prywatny. Z całego serca prosimy was o nierozpowszechnianie plotek i spekulacji dotyczących jej śmierci" - można przeczytać na stronie MK News. 

Reklama

Manager Jung Chae-yul o pogrzebie aktorki

Manager gwiazdy dał do zrozumienia, że zgodnie z życzeniem rodziny gwiazdy, pogrzeb odbędzie się z dala od blasku fleszy

"Pogrzeb odbędzie się w prywatnej atmosferze, zgodnie z życzeniem jej rodziny, która musi teraz przeżywać największy smutek z nas wszystkich. Mamy nadzieję, że modlicie się za Chae-yul ze szczerością, którą ona wkładała w aktorstwo. Niech spoczywa w pokoju". 

Fani nie mogą w to uwierzyć. Smutne komentarze, pełne niedowierzania i smutku, napływają od dwóch dni.

Kariera Jung Chae-yul - mogła zostać światowej sławy gwiazdą

Jung Chae-yul miała przed sobą świetlaną przyszłość. Po rozpoczęciu współpracy z Netflixem jej kariera zaczęła nabierać rumieńców. Aktorka miała wystąpić w dramacie "Wedding Impossible" opartym na internetowej powieści. Produkcja kilka godzin przed tragedią umieściła nawet zdjęcia z sesją do promocji filmu. 

Warto zauważyć, że aktorka długo walczyła o zdobycie takiej pozycji. Jung Chae-yul karierę zaczęła w 2018 roku, kiedy wystąpiła w filmie "Deep".  

Dziś pozostało jedynie pytanie "dlaczego?", na które dotyczas nie uzyskano odpowiedzi. 

Czytaj też:

Paul Grant nie żyje. Gwiazdor znany z "Harry’ego Pottera" odszedł w wieku 56 lat. Znamy przyczynę śmierci!

Zmarł Maciej Prus. Wybitny reżyser teatralny miał 85 lat

Żałoba w rodzinie królewskiej! Królowa Camilla głęboko przeżywa śmierć bliskiej osoby

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy