Reklama
Reklama

Nowa żona Krzysztofa Skiby nie gryzie się w język. To zarzuca poprzedniej

Renata Skiba i Karolina Skiba, czyli była i obecna żona Krzysztofa Skiby (59 l.), od kilku dni prowadzą medialną wojnę, w której oskarżają siebie wzajemnie o najgorsze podłości. Tym razem przyszła kolej na obecną małżonkę muzyka. W nowym wpisie Karolina Skiba zarzuciła swojej poprzedniczce pazerność, znieczulicę i żerowanie na cudzej krzywdzie.

Krzysztof Skiba od sierpnia tego roku jest mężem młodszej o 26 lat Karoliny Kempińskiej. 5 miesięcy wcześniej, w marcu 2023 roku poinformował, że, po roku separacji, zakończył swoje 35-letnie małżeństwo z Renatą Skibą. Dla fanów artysty było to spore zaskoczenie, ale jak się okazuje, jego była małżonka wiedziała o tym romansie znacznie wcześniej niż media. Pod koniec września oskarżyła go publicznie, że "zdradzał, oszukiwał i kłamał", co z kolei poruszyło Karolinę Skibę.

Reklama

Karolina Skiba wytacza ciężkie działa przeciwko poprzedniczce

W rezultacie obie żony muzyka czują się pokrzywdzone. Karolina Skiba ma żal do starszej kobiety, ponieważ podobno źle traktowała swojego partnera i była dla niego ciężarem. Renata Skiba zaś nie ukrywa, że nowe życie byłego męża, a szczególnie afiszowanie się publicznie z kobietą, która mogłaby być jego córką, nie budzi w niej szczególnego entuzjazmu.

Obie panie nie szczędzą sobie nawzajem  gorzkich słów. W tej trwającej od pewnego czasu wymianie zdań padło tym razem na młodszą partnerkę piosenkarza. Karolina Skiba zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, wymierzony w byłą żonę Krzysztofa. Rykoszetem oberwali także synowie muzyka, do których Karolina najwyraźniej ma żal o to, że trzymają stronę matki:

"Ach te urocze byłe żony. Codzienne newsy. Nie wspominając o 10 kłamstwach na wywiad. Może warto dodać (z delikatnych rzeczy, mocne ze względu na Krzysia niech zostaną w 4 ścianach), że jedyni wspierający i lubiący ze strony rodziny Skibów byłą to synowie? Ciekawe, czemu reszcie ulżyło" - napisała nowa żona Skiby.

Nowa żona Krzysztofa Skiby: co zarzuca Renacie Skibie?

Karolina Skiba nie poprzestała wyłącznie na opinii, jakoby Renata Skiba nie należała do sympatycznych i miłych osób. Oskarżyła ją także o pazerność i żerowanie na krzywdzie innych: „Czy to, że zabraniało się ex-mężowi nawet wspierać akcji charytatywnych i robił to po kryjomu? Biedne dzieci? Zwierzęta? Chorzy na raka? A fuj! Lepiej wydawać 12 tys. miesięcznie (wg pisma od prawnika) na fryzjera i kosmetyczkę” - zapytała retorycznie, by chwilę później zakończyć wpis konkluzją pt. "Jak wszystko naród polski może łykać".

Co więcej, Karolina Skiba odebrała wcześniejszy wywiad Renaty jako posądzenie, że romansowała  z żonatym. Wbrew pozorom wcale nie broni się jednak przed podobnym oskarżeniem. W rozmowie z Pudelkiem potwierdziła podejrzenia Renaty Skiby, dodając, że kobieta sama sobie była winna:

„To prawda, że jesteśmy ze sobą od 2019 r. Ja nie oceniam byłego małżeństwa mojego męża, bo już nie chcę tego robić, a mogłabym dużo mówić na ten temat. Ale tak traktując męża, nie można dziwić się temu, że znalazł czułość gdzie indziej” - buńczucznie oznajmiła Karolina Skiba.

Karolina Skiba nie odpuszcza byłej żonie muzyka

Przy okazji zarzuciła swojej poprzedniczce hipokryzję. Według jej słów Renata Skiba dowiedziawszy się o związku męża z młodszą kobietą, była gotowa przymknąć na to oko w zamian za wysoką łapówkę. Jak twierdzi Karolina Skiba:

„Powiedziała: „Ok, miej sobie kochankę, ale wszystkie pieniądze, które są do teraz zarobione, mają zostać w domu i te, które zarabiasz teraz, mają też zostać i niech cię utrzymuje kochanka” i że pozory mają zostać zachowane. Zależało jej tylko na pozorach i majątku, który Krzyś zgromadził”. 

Cóż, wygląda na to, że obie panie dopiero się rozkręcają...

Zobacz też:

Była żona Skiby dołożyła do pieca. Padły wyraźne groźby pod adresem zakochanych

Ledwie wzięli ślub, a tu taka afera. W tle pomówienia byłej żony i grube miliony złotych

Była żona Skiby zabrała głos po rozwodzie. Oskarża o kłamstwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska | Renata Skiba
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy