Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowa miłość Deląga

Paweł Deląg lubi otaczać się pięknymi kobietami i mimo że status amanta polskiego kina stracił już dość dawno, wciąż udają mu się podboje miłosne. Ostatnio widuje się go z tajemniczą młodą brunetką.

38-letni Paweł Deląg uwielbia piękne i/lub sławne kobiety. Kilka lat temu spotykał się z Agnieszką Harką, modelką pracującą m.in. w Paryżu. Ich związek skończył ponoć dlatego, że Agnieszka wykorzystywała aktora, by promować swoje nazwisko.

Reklama

Następnie głośno było o romansie Deląga z młodą francuską aktorką Marie Moute. Paweł pokazywał się z nią oficjalnie i nie ukrywał, że są razem. Niestety, i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Z tego wszystkiego w plotkarskim światku zaczęły pojawiać się przypuszczenia, że aktor jest gejem. Tymczasem paparazzi dostrzegli go niedawno z nową kobietą...

Magazyn "Życie na gorąco" wypatrzył Deląga w jednym z warszawskich centrum handlowych w towarzystwie wysokiej brunetki. Jest nią, według informacji pisma, niejaka Kasia, modelka mieszkająca w Warszawie.

"Według przyjaciół Pawła Deląga, aktor od jakiegoś czasu jest pod ogromnym jej wrażeniem i ta znajomość ma szansę przerodzić się w głębokie uczucie. Zwłaszcza, że aktor od dawna marzy o założeniu rodziny" - czytamy w "Życiu na gorąco".

Czy tym razem się uda?

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje