Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowa miłość Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska (44 l.) od pewnego czasu pojawia się publicznie w towarzystwie kompozytora Stanisława Syrewicza (63 l.). Czy to nowy partner prezenterki?

Po rozstaniu z Jarosławem Kretem Młynarska twierdziła, że nie chce wiązać się już z żadnym mężczyzną. Postanowiła zmienić całe swoje życie, wyprowadzić się z domu w Zalesiu i przeprowadzić do mieszkania na Mokotowie.

Reklama

Zapytana w jednym z wywiadów, czy nie brakuje jej partnera, stwierdziła, że powoli przyzwyczaja się do samotności: "Pewnie, że czasem myślę o tym, jak to by było fajnie mieć supernarzeczonego i planować sobie z nim wakacje. Mam jednak poczucie, że czas, który mam teraz, został mi podarowany nie bez przyczyny (...)".

Ostatnio jednak coraz częściej widywana jest ze znanym kompozytorem (autor m.in piosenki "To nie ja byłam Ewą" Edyty Górniak). Czy znajomość z Syrewiczem okaże się czymś poważniejszym?

Sama Młynarska zaprzecza. Twierdzi, że "są tylko przyjaciółmi": "Znamy się od 20 lat. On zna się nawet z moimi rodzicami. To przyjaciel domu" - mówi "Super Expressowi".

To świetny grunt pod nową miłość...

Przypomnijmy, że dziennikarka była już dwukrotnie mężatką - pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało 10 lat, drugie, z Jerzym Porębskim tylko rok. Ma dwóch synów: 20-letniego Tadeusza i 24-letniego Stanisława.

Zobacz również: Młynarska nie jest z Kretem

Smutne życie Agaty Młynarskiej

Młynarska: Jarek po prostu zniknął z mojego życia

Kret żali się na Młynarską

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne