Reklama
Reklama

Nowa aplikacja pomponika!

Masz ochotę poczytać o gwiazdach przy porannej kawie czy w przerwie na lunch? Wracasz z pracy i chcesz zobaczyć, co wydarzyło się w życiu celebrytów? Teraz wszystkie informacje możesz mieć w swoim telefonie. Aplikacja Pomponik gwarantuje łatwy, szybki i przyjemny dostęp do tajemnic osób znanych i lubianych!

Z dumą prezentujemy najnowszą aplikację Pomponika poświęconą gwiazdom show-biznesu, skandalom, ciekawym wydarzeniom i imprezom z udziałem celebrytów.

Dzięki niej dotrzesz do zdjęć nigdzie nie publikowanych, wpadek gwiazd, odważnych sesji, przeczytasz o znanych i lubianych z przymrużeniem oka i zobaczysz wideo komentarze do bieżących wydarzeń. Znajdziesz tu plotki zarówno o polskich, jak i zagranicznych gwiazdach. To aplikacja, którą możesz ściągnąć całkowicie za darmo.

Reklama

Dzięki niej nie musisz już zaglądać na konta gwiazd na Instagramie czy Facebooku, by wiedzieć, co u nich słychać. Tutaj masz wszystkie informacje w jednym miejscu. 

Poznaj życie gwiazd dzięki naszej darmowej aplikacji. Codziennie nowe plotki z uwielbianego przez miliony serwisu Pomponik.pl. Tym żyje show-biznes!

Pobierz bezpłatną aplikację POMPONIK. Kliknij!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama