Reklama
Reklama

Norbert Wronka zachwycił jurorów "The Voice of Poland". Justyna Steczkowska wbiegła na scenę i...

Justyna Steczkowska (50 l.) zachwyciła się 18-letnim uczestnikiem "The Voice of Poland", który w programie opowiedział o rodzinnej tragedii. Wzruszona do łez jurorka wbiegła na scenę, aby przytulić zdolnego chłopaka. Norbert Wronka wybrał ostatecznie innego trenera.

Norbert Wronka wzruszył jurorów 13. edycji "The Voice of Poland" do łez. 18-latek jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach.

W programie opowiedział tragiczną historię o swojej siostrze, która z powodu wypadku musiała przerwać karierę muzyczną. Nastolatek wykonał niełatwy utwór "Tears in Heaven" Erica Claptona i sprawił, że wszystkie fotele trenerów odwróciły się

"The Voice of Poland": Norbert Wronka wzruszył jurorów do łez

Clapton skomponował ten utwór po stracie swojego syna. Justyna Steczkowska była tak wzruszona, że aż pobiegła na scenę, aby przytulić zdolnego chłopaka! Widać było, że jej oczy się zaszkliły...

Reklama

Norbert ostatecznie podjął jednak decyzję, że dołączy do drużyny Lanberry. Co ciekawe, artystka znała już uczestniczka z popularnych filmików, które zamieszcza na TikToku. Obserwuje go tam niemal 200 tysięcy fanów!

Jak wam się podoba jego wykonanie?

Zobacz też:

Justyna Steczkowska pochwaliła się pokaźną willą. Dom robi wrażenie

"The Voice of Poland". Jaką trenerką będzie Lanberry? "Jest serdeczną i pozytywną osobą" zdradza Viki Gabor

Występ ukraińskiej dziewczynki w "Mam Talent" podbija serca widzów. Mamy już zwycięzcę?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | "The Voice of Poland"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy