Reklama
Reklama

Niezwykła pasja brytyjskiej księżniczki Charlotte. "Jest w tym świetna"

Książę William podczas sportowego spotkania z kobiecą drużyną piłki nożnej w Burton-upon-Trent ujawnił, jaką pasję ma jego córka Charlotte. Trzeba przyznać, że prawnuczka królowej Elżbiety ma zaskakujące upodobania, jak na księżniczkę.

Brytyjska rodzina królewska lubi zaskakiwać. Już królowa Elżbieta II pokazała, że nie wpisuje się w schemat księżniczki, kiedy w czasie drugiej wojny światowej wstąpiła do Auxiliary Territorial Service i została mechanikiem samochodowym.

Księżniczka Charlotte dzieli pasje bata i ojca

Księżniczka Charlotte, prawnuczka królowej Elżbiety II idzie w jej ślady. Córka księżnej Kate i księcia Williama również nie ma zamiaru być stereotypową księżniczką. Jej ojciec zdradził właśnie czym pasjonuje się siedmiolatka

Reklama

Książę William, drugi w kolejce do tronu, spotkał się z kobiecą drużyną piłki nożnej w Burton-upon-Trent. Został obdarowany przez zawodniczki piłkarskimi koszulkami dla swoich dzieci. Wtedy niespodziewanie ogłosił:

Już jego syn George pokazał, że jest wielkim fanem piłki nożnej. Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate gra w szkolnej drużynie i odnosi wspaniałe sukcesy. Chłopiec odziedziczył pasję po swoim ojcu. William od lat kibicuje drużynie Aston Villa. Sprawuje również funkcję prezesa Zarządu Piłki Nożnej. Teraz okazuje się, że również Charlotte zaraziła się piłkarską pasją. Dorównuje bratu w grze i chętnie rywalizuje z nim na boisku. 

Zobacz też:

Księżniczka Charlotte już jest milionerką. To ikona stylu i... motor brytyjskiej gospodarki

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

Hollywoodzki gwiazdor przyjechał do Polski, by spotkać się z uchodźcami z Ukrainy

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy