Reklama
Reklama

Niewygodne pytanie do Rubików. Ludzie zniesmaczeni

Rubikowie od dwóch miesięcy przeżywają swoją przygodę życia w Miami. To właśnie tam wyprowadzili się, by ich córki mogły uczyć się w amerykańskich szkołach, a Piotr rozwijać swoją karierę na tamtejszym rynku. A co z Agatą i jej pracą? Takie pytanie padło w najnowszym Q&A, które zorganizowali na Instagramie.

Agata i Piotr Rubikowie wiosną podjęli decyzję o wyprowadzce z Polski. Obwieścili tę nowinę 1 kwietnia, przez co wszyscy pomyśleli, że to żart primaaprilisowy. Szybko okazało się, że mówili jak najbardziej poważnie. W lipcu ostatecznie spakowali walizki, wyprzedając wcześniej niepotrzebne rzeczy, i ruszyli na podbój USA.

Niewygodne pytanie

Rubikowie od ponad dwóch miesięcy mieszkają w Miami. Ich córki chodzą tam już do szkół, a Piotr dzieli swój czas pomiędzy Stany a Polskę, rozwijając karierę na dwóch rynkach. A co z Agatą? Obserwatorzy jej profilu już od dawna zadawali jej pytanie, czy i kiedy zamierza zacząć "normalną" pracę. Ona zawsze odpowiadała, że jej miejscem pracy jest Instagram.

Reklama

Ostatnio postanowiła zorganizować sesję "pytań i odpowiedzi". Również tym razem padło zapytanie o jej zawodowe plany. Jeden z fanów zwrócił się bowiem do Piotra Rubika z pytaniem: "Żona się weźmie w końcu za jakąś robotę?".

Póki co żadne z nich nie odpowiedziało na to nurtujące pytanie, natomiast pod postem rozgorzała dyskusja o tym, czy wypada zadawać takie pytanie i zwłaszcza w takiej formie.

Można jednak przypuszczać, że Agata Rubik póki co nie planuje zatrudniać się w żadnym przedsiębiorstwie. Po wyjeździe do Stanów jej konto na Instagramie urosło jeszcze bardziej, przez co z pewnością może liczyć na nowe współprace reklamowe.

Czy Rubikowie wrócą do Polski?

W serii "Q&A" padło również pytanie o to, czy Agata i Piotr Rubik planują w przyszłości wrócić do Polski. Oboje zgodnie odpowiedzieli, że jeszcze nie wiedzą, natomiast są niemal pewni, że ich córki, a zwłaszcza starsza, będą chciały studiować w Stanach Zjednoczonych.

Z "Q&A" dowiedzieliśmy się również m.in., że ich pies świetnie zaaklimatyzował się w nowym miejscu oraz że... być może Agata zacznie także prowadzić swój profil na Instagramie w języku angielskim.

Zobacz też:

Ale wieści od Rubików po przeprowadzce. A miało być tak fajnie

Rubik przeżyła chwilę grozy w Miami. Znowu żali się na wydarzenia z nowego domu

Agata i Piotr Rubikowie opublikowali pożegnalne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy