Reklama
Reklama

Niewielu wiedziało, kim jest mąż Kolendy-Zaleskiej. Prawda wyszła na jaw

Katarzyna Kolenda-Zaleska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVN. O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Do tej pory nieliczni wiedzieli czym zajmuje się mąż prezenterki. Teraz prawda wyszła na jaw. Wiemy, jak Kolenda-Zaleska poznała swojego małżonka.

Katarzyna Kolenda-Zaleska to dziennikarka "Faktów" TVN oraz TVN24. Do niedawna była także prezeską Fundacji TVN, ale straciła to stanowisko. Zanim dziennikarka związała się z TVN-em, pracowała dla "Wiadomości" TVP.

Wyszło na jaw czym zajmuje się mąż Kolendy-Zaleskiej

To właśnie w Telewizji Polskiej Katarzyna Kolenda-Zaleska poznała swojego męża Grzegorza Zaleskiego. Gdy pracowała w "Wiadomościach", mężczyzna był montażystą w TVP, a zawodowa relacja pary najpierw przerodziła się w przyjaźń, a następnie - uczucie.

Reklama

Para doczekała się córki Anny, która jest już dorosła i w ubiegłym roku wyszła za mąż, czym dziennikarka "Faktów" pochwaliła się w mediach społecznościowych wywołując niemałe poruszenie. 

Katarzyna Kolenda-Zaleska spełnia się zawodowo, ale nie zapomina o rodzinie. Jakiś czas temu opowiadała Pomponikowi, że wraz z córką mają swoją małą tradycję: urządzają wspólne, "babskie" wieczory, w czasie których oglądają filmy i seriale.

Zobacz też:

Poruszające wieści od starszego syna Anny Przybylskiej. Nie do wiary, co zrobił dla mamy

O relacji Magdy Umer z Zamachowskim plotkowano od lat. To coś więcej niż zwykła znajomość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Kolenda-Zaleska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy