Reklama
Reklama

Kolenda-Zaleska oficjalnie ogłosiła, że to koniec. Dziennikarka TVN żegna się z posadą

Katarzyna Kolenda-Zaleska to nie tylko dziennikarka "Faktów", ale także prezes Fundacji TVN. To właśnie z tą drugą funkcją prezenterka właśnie się żegna. Skończyła się jej 8-letnia kadencja. Wiemy, kto zastąpi Kolendę-Zaleską na stanowisku.

Katarzyna Kolenda-Zaleska była prezesem Fundacji TVN przez 8 lat. Jednak to już koniec, z dniem 14 kwietnia skończyła się kadencja prezenterki TVN na tym stanowisku. 

Jej następczynią zostanie Zuzanna Lewandowska, która stanowisko obejmie na początku maja. Lewandowska jest menedżerką i przedsiębiorczynią społeczną. Do lipca 2022 r. była wiceprezeską zarządzającą i dyrektorką programową w ramach Grupy Filantropijnej "Gazety Wyborczej".

Katarzyna Kolenda-Zaleska oficjalnie żegna się ze stanowiskiem

Dziennikarka TVN nie kryje wzruszenia żegnając się z fundacją. 

Reklama

"To był dla mnie zaszczyt i niezwykłe, pełne pokory doświadczenie pomagania tym, którzy tej pomocy są pozbawieni. Dziękuję całemu zespołowi Fundacji za wielkie serce, a w moim sercu zawsze będzie Fundacja TVN" - mówi Kolenda-Zaleska. 

Pani Katarzynie podziękowała także Katarzyna Kieli, przewodnicząca Rady Fundacji TVN oraz CEO TVN. 

"Fundacja pod przewodnictwem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej rozwinęła flagowy projekt "Zdrowie w głowie", współfinansując budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży przy Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" oraz wyremontowała gabinety psychologiczne i psychiatryczne w różnych regionach Polski" - wylicza. 

Zobacz też:

Katarzyna Kolenda-Zaleska przez lata pracowała dla TVP. Poznała tam miłość życia

Przejęta Rodowicz nieoczekiwanie oficjalnie ogłosiła wieści. Tego się pewnie nie spodziewała

Dorota Szelągowska rozkwita w nowym związku. Dawno nie była tak szczera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Kolenda-Zaleska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama