Reklama
Reklama

Nietypowa prośba w nekrologu Riada Haidara. Takiego apelu nikt się nie spodziewał

Zofia Ślotała w żałobie. 26 maja 2023 roku zmarł Riad Haidar, który był teściem celebrytki. Jego pogrzeb odbędzie się 3 czerwca 2023 w Cerkwi p.w. św. Cyryla i Metodego w Białej Podlaskiej. Nekrolog mężczyzny rozdziera serce.

Nie żyje Riad Haidar

Riad Haidar nie żyje. Mężczyzna był lekarzem oraz działaczem społecznym, a także posłem Koalicji Obywatelskiej. 71-latek od jakiegoś czasu poważnie chorował. Trzy miesiące temu zamieścił w social mediach poruszający wpis, w którym opowiedział o swoim stanie.

Tydzień przed śmiercią Haidar spotkał się z Dariuszem Jońskim. To właśnie poseł KO przekazał tragiczne wieści.

"Rozmawiałem z Riadem jeszcze tydzień temu. Zmagał się z ciężką chorobą, ale nie brakowało mu optymizmu i nadziei. Miał być na posiedzeniu Sejmu. Niestety dziś rano zmarł. Riad był po prostu bardzo dobrym człowiekiem. Będzie nam go bardzo brakowało" - napisał Joński w sieci.

Reklama

Lekarz i polityk miał dwóch synów. Emil Haidar parę lat temu był w związku z Dodą, a jego brat Kamil jest mężem Zofii Ślotały.

Zobacz też:  Riad Haidar nie żyje. Niedoszły teść Dody odszedł w wieku 71 lat

Niecodzienna prośba w nekrologu Riada Haidara

W social mediach Riada Haidara pojawił się nekrolog z informacjami dotyczącymi jego ostatniego pożegnania. Pogrzeb odbędzie się 3 czerwca 2023 roku o godzinie 12:00. W nekrologu pojawiła się również niecodzienna prośba. Osoby, które chcą przyjść na wydarzenie, nie powinny przynosić kwiatów. 

"Uprzejmie prosimy o nieskładanie kondolencji oraz nieprzynoszenie wieńców i kwiatów, a w zamian wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży" - czytamy w sieci.

Zobacz też:

Z ostatniej chwili: Doda uniewinniona! Wygrała z Emilem Haidarem, swoim ex narzeczonym w sądzie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda i Maryla Rodowicz posprzeczały się podczas próby. Poszło o... okulary?

Doda i Dariusz Pachut. Będzie ślub? "Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa"

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała | Riad Haidar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy