Reklama
Reklama

Niespodziewane wyznanie Amber Heard. Zaskoczyła hiszpańskich dziennikarzy

Amber Heard po "procesie dekady" wycofała się z publicznego życia. Zniknęła także z mediów społecznościowych. Jak się okazuje aktorka opuściła Stany Zjednoczone. Została przyłapana w hiszpańskiej stolicy. Czy to koniec jej filmowej kariery?

Amber Heard i jej kariera filmowa

Amber Heard to amerykańska aktorka, która zagrała w wielu popularnych filmach, między innymi produkcjach z Uniwersum DC. Jednak skandale z jej życia prywatnego przyćmiły aktorską karierę. Heard w 2015 roku wyszła za mąż za Johnny'ego Deppa.

Ich małżeństwo było burzliwe i zakończyło się rozwodem. Potem aktorka była związana z Elonem Muskiem, szefem i założycielem wizjonerskich przedsiębiorstw Tesla i SpaceX. Po rozstaniu z nim związała się z aktorką Bianką Butti.

Reklama

Heard vs. Depp. "Proces dekady" zniszczył karierę Amber

W 2022 roku Amber Heard stała się jedną z centralnych postaci prawdziwej burzy medialnej, jaką był "proces dekady" między nią a Johnnym Deppem. Sprawa dotyczyła zniesławienia i zakończyła się w zasadzie remisem, bo zarówno Amber Heard została zobowiązana do zapłacenia odszkodowania byłemu mężowi, jak i on miał wypłacić odszkodowanie aktorce. 

Jednak w przestrzeni medialne to Depp odniósł zwycięstwo. Okazało się, że oskarżenia o przemoc, jakie wysunęła Amber, nie do końca były prawdą. Przy okazji procesu, który był transmitowany na żywo, wyszło za to wiele krępujących i intymnych szczegółów z życia pary

Amber Heard w Madrycie

Po procesie Amber Heard zniknęła z publicznego życia. Przestała też publikować informacje w mediach społecznościowych. jak się okazuje wyjechała ze Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w... Madrycie. To właśnie w hiszpańskiej stolicy dziennikarze złapali aktorkę na krótką rozmowę - pierwszą od wielu miesięcy.

Zapytali ją co robi  w Madrycie. Heard bezbłędnie w języku hiszpańskim, którym świetnie włada odpowiedziała, że "kocha żyć w Hiszpanii".  Dziennikarze zadali jej też pytanie o karierę i losy aktorki w branży filmowej. Amber zdecydowanie odpowiedziała:

"O, tak. Działam dalej, takie jest życie"

Czy myślicie, że zobaczymy ja wkrótce na ekranie?

Zobacz też:

Amber Heard wydała oświadczenie po przegranym procesie: "Jestem rozczarowana tym, co ten wyrok oznacza dla innych kobiet"

Dzieci Johnny'ego Deppa od zawsze były owiane tajemnicą.

Najgłośniejsze afery 2022 roku. Przez ostatnich 12 miesięcy żyliśmy ich kłótniami i szaleństwami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama