Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nieśmiały Wania

31-letni Ivan Komarenko podobno w rzeczywistości jest zupełnie inny niż wykreowany na potrzeby mediów jego sceniczny wizerunek pewnego siebie łamacza damskich serc.

Ivan na parkiecie tanecznym w programie "Taniec z gwiazdami" pozował na macho: chętnie występował w rozpiętej koszuli, podczas tańca robił poważne miny, to znów szeroko uśmiechał się podczas rozmów z członkami jury.

Reklama

Niektórzy uznali go za pozera, który za wszelką cenę chce zabłysnąć. Prawda jest jednak taka, że Ivan Komarenko to bardzo nieśmiała osoba. W rozmowach z dziennikarzami zawsze jest speszony, nie potrafi też odmówić ani fanom, ani organizatorom koncertów, którzy oczekują od niego autografów, wspólnych zdjęć czy rozmów z członkami ich rodzin.

Komarenko jest również nieśmiały w kontaktach z kobietami, co za wszelką cenę stara się ukryć uśmiechając się szeroko.

"Ivan przeszedł długą drogę - od nastolatka bez żadnej przyszłości mieszkającego na Syberii, do popularnego piosenkarza znanego w całej Polsce, który ma kalendarz wypełniony terminami koncertów, własne mieszkanie i póki co nie musi martwić się o przyszłość."

"A jednak gdzieś głęboko tkwi w nim parę kompleksów, które sprawiają, że jest nieśmiały" - mówi jeden ze współpracowników wokalisty.

Ostatnio jakoś pojawia się mnóstwo doniesień o rzekomej nieśmiałości Ivana. Wydaje nam się, że ktoś tu próbuje sprzedać nową twarz Wani, niekoniecznie prawdziwą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje