Reklama
Reklama

Niesłychany wpis Doroty z "Rolnika". Ruszyła fala plotek

Waldemar z "Rolnik szuka żony" związał się po programie z jedną ze swoich kandydatek, Dorotą. Widzowie patrzą na ten związek z dużym dystansem. Nie dowierzają, że relacja przetrwa, a wszystko przez perypetie rolnika w programie i jego niestałość. Nowy wpis Doroty daje im kolejny argument.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" zgłosi się do randkowego programu TVP, gdyż szuka partnerki, z którą chciałby mieć dziecko. W oko wpadła mu Ewa, ale jak podejrzewano, ona miała zupełnie inne cele, pisząc list do Waldka. Jak twierdził gospodarz spod Pakości, Ewie zależało na sławie. Dodatkowo Ewa nie przypadła do gustu mamie Waldka. Ostatecznie rolnik, zgodnie z preferencjami rodziców, wybrał Dorotę.

Reklama

"Rolnik szuka żony" Waldemar i Dorota chcą zamieszkać razem

Waldemar i Dorota spotykają się od czasu zakończenia zdjęć do programu. Swój związek ujawnili w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony".  Para spotyka się raz na dwa tygodnie, gdyż ich miejsca zamieszkania dzieli spora odległość. Chcą jednak zrobić kolejny krok w swojej relacji. Planują zamieszkać razem. Waldemar w niedawnej rozmowie z Faktem ujawnił, że para podjęła decyzję i przedstawił ich plan na przyszłość.

"Nie mieszkamy jeszcze razem z Dorotką, ale mamy w planach. To jest priorytet. Wstępnie ustaliliśmy sobie taki termin: koniec roku szkolnego, bo jej syn chodzi do szkoły w Szczecinie" - powiedział Waldemar.

Wymowny wpis Doroty z "Rolnik szuka żony"

Waldemar Gilas od początku show wzbudzał sporo kontrowersji. Dodatkowo fakt, że zmienił partnerkę pod sam koniec programu, nie przyniósł mu przychylności widzów. Wielu z nich wątpi w jego relację z Dorotą. Wróżą, że nie przetrwa ona długo. Wypatrują kolejnych wpisów ukochanej rolnika i doszukują się w nich jakichkolwiek wskazówek, które świadczyłyby o rychłym rozstaniu Doroty i Waldka. Nie inaczej było, kiedy Dorota opublikowała w sieci relację.

"Czego kobiety oczekują od mężów? Być wysłuchaną. Drodzy panowie - dla kobiety najważniejszym facetem jest ten, który ją słucha. Uważajcie, bo może zacząć słuchać dyrektor w pracy, listonosz albo hydraulik" - słyszymy na relacji Doroty.

Dorota z "Rolnik szuka żony" zerwała z Waldkiem?

W tej relacji ukochana Waldka określiła jedynie oczekiwania kobiet, a już ruszyła lawina podejrzeń. Internauci piszą w sieci:

"Już się rozeszła z Waldim?";"Chyba już nie są razem". Dorota na razie nie komentuje tych plotek. Zresztą ukochana rolnika jest bardzo powściągliwa w udzielaniu informacji na temat relacji z Waldemarem. Pewnie fani pary będą musieli poczekać, aż on się odezwie i udzieli jakichś wskazówek.

Zobacz też:

Waldemar z "Rolnika" niespodziewanie wrócił konfliktu z dawną partnerką. Takie słowa na pewno jej nie zachwycą

Rywalizowały o Waldemara w "Rolniku", a teraz takie wieści. Zaskakujący komentarz Doroty

Nie dawali im szans, a tu takie wieści. Waldek i Dorota spakowali walizki

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama