Reklama
Reklama

Niesamowita Doda w przezroczystym kombinezonie niczym pomarańczowy ptak! Jej kreacja zajęła pół sceny!

W Uniejowie zaśpiewała plejada artystów pod hasłem "Gwiazdy dla Czystej Polski" na Earth Festival 2022. Podczas ostatniego niedzielnego koncertu na scenie pojawiła się Doda. Jej pomarańczowa kreacja zajęła prawie pół sceny. Nie trzeba chyba przypominać, że królowa jest tylko jedna!

Earth Festival 2022 "Gwiazdy dla Czystej Polski"

Earth Festival 2022 odbywał się w dniach 19-21 sierpnia. W ciągu trzech dni przez uniejowską scenę przewinęła się plejada polskich artystów. Pierwszego dnia odbył się koncert Krzysztofa Zalewskiego i jego gości.

Drugiego byliśmy świadkami poruszającego widowiska poświęconego ofiarom wojny w Ukrainie pod hasłem "Artyści przeciwko wojnie". 

Teraz w Uniejowie odbywa się ostatni koncert "Gwiazdy dla Czystej Polski", podczas którego zaśpiewają m.in. Andrzej Piaseczny (posłuchaj!), Julia Wieniawa, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Ania Rusowicz, Sebastian Karpiel-Bułecka, Sebastian Riedel i wielu innych artystów.

Reklama

Doda na Earth Festival 2022

Na scenie pojawiła się Doda (zobacz!), która zachwyciła swoją pomarańczową kreacją. Aż ciężko było oderwać od niej wzrok, zwłaszcza że materiał zajmował pół sceny. 

Z lotu ptaka można było odnieść wrażenie, że królową polskiej sceny muzycznej otaczają płomienie. Ale to nie wszystko, Rabczewska miała na sobie przezroczysty kombinezon wysadzany cekinami. 

Zobaczcie, jak prezentowała się Doda w Uniejowie!

***

Zobacz także:

Doda ostro komentuje swój randkowy show w Polsacie: "Proszę nie robić ze mnie zdesperowanej idiotki"

Błażej Szychowski. Był facetem Dody, sądził się z Górniak. Co dziś robi?

Doda wygina się przed obiektywem fotografa Britney Spears: "Rozwali wam umysł"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy