Reklama
Reklama

Niepokojące wieści od ciężarnej Kubickiej. Tak teraz wygląda jej codzienność

Sandra Kubicka (29 l.) nie należy do osób cieszących się żelaznym zdrowiem. Jak zresztą sama wyznała, obawiała się, że jej schorzenie może uniemożliwić realizację marzenia o dziecku. Na szczęście, życie rozwiało jej obawy, jednak pojawiły się nowe problemy. Jak ujawniła Kubicka, kłopoty z kręgosłupem sprawiają, że nie może chodzić.

Sandra Kubicka w grudniu ubiegłego roku ogłosiła radosną wieść o ciąży. Informację poprzedziły zaręczyny z Baronem, co też jeszcze do niedawna nie wydawało się pewne

Na planach macierzyńskich modelki mogły bowiem położyć się problemy zdrowotne, z którymi zmaga się od lat, a na planach ślubnych – przeszłość Barona, który dotąd nie dał się poznać jako człowiek stały w uczuciach

Reklama

Sandra Kubicka narzeka na zdrowie

Na szczęście te przeszkody okazały się wcale nie tak istotne, jak się Sandrze zdawało. Z okazji 29. urodzin dała nawet do zrozumienia, że jest trochę oszołomiona własnym szczęściem.  

W tym samym wpisie ujawniła, że za najpiękniejszy prezent urodzinowy uważa zdrowie. Jak się okazuje, znowu ma z tym kłopot. 

Kubicka od początku ciąży narzekała na kręgosłup. Jak wyjaśniła na Instagramie, doskwierający jej ból jest jedynym w powodów, dla których nie chce na razie myśleć o planowaniu ślubu z Baronem:

„Nie widzę się w sukni ślubnej z brzuchem. Poza tym mnie po pięciu minutach stania bolą plecy, więc przysięgi musiałyby być na siedząco”. 

Sandra Kubicka: z tym zmaga się na co dzień

Od tamtej pory sytuacja uległa pogorszeniu. Jak ujawniła Sandra, ma już problem nie tylko ze staniem, lecz także z chodzeniem. Na InstaStory zamieściła niepokojące wyznanie:

„Jest coraz gorzej z moimi plecami. Od kości ogonowej w dół mam taki ucisk i jak tylko się ruszam, to czuję jakbym dostała prądem. Czasami odcina mi nogi i nie mogę wstać z krzesła. Dzisiaj mam fizjoterapię, zobaczymy czy cokolwiek pomoże”. 

Jak ujawniła Kubicka, w miarę powiększania się ciążowego brzuszka, jej mobilność staje się coraz bardziej ograniczona, co znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie:

"Odkryłam dziś nowy hashtag ciążowy pod tytułem: Boli mnie kość ogonowa. Nie mogę się schylać, a jak już się schylę, to czuję prąd w całym kręgosłupie i nie mogę wstać". 

Sandra Kubicka musiała poszukać specjalistycznej pomocy

Kłopot w tym, że ciąża ogranicza możliwości diagnostyczne. Odpadają wszelkie badania z wykorzystaniem promieniowania jonizującego. Jak wyznała Kubicka:

„Czuję, jak mi nogi paraliżuje. Najgorsze, że w ciąży nic nie mogę zrobić. Rentgenu nie mogę, tomografii nie mogę, za bardzo nastawiać mnie też nie można". 

Jak dowiedziała się modelka podczas rozmowy z fizjoterapeutką, dolegliwości, z jakimi się zmaga, występują u ciężarnych dość często. Można sobie z nimi radzić za pomocą specjalnie dobranych ćwiczeń.  


Zobacz też:

Kubicka ostro reaguje na krytykę. Jej fanów spotkała zaskakująca kara

Dopiero co Kubicka ogłosiła pierwszą ciążę z Baronem, a tu takie wieści. Rzucili wszystko i ruszyli na pomoc

Najpierw zaręczyny, a teraz takie wieści! Uwielbiany trener "The Voice of Poland" zostanie ojcem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy