Reklama
Reklama

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Karpiela-Bułecki. "Medykamenty nie pomagają"

Nie mamy dobrych wieści dal fanów grupy Zakopower. Muzycy zespołu byli zmuszeni odwołać najbliższy koncert ze względu na pogarszający się stan zdrowia ich lidera Sebastiana Karpiela-Bułecki. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie. "Medykamenty nie pomagają" - napisali przedstawiciele zespołu.

Sebastian Karpiel-Bułecka to mąż znanej z "Dzień dobry TVN" Pauliny Krupińskiej. Swoją działalność artystyczną mężczyzna skupia wokół grupy Zakopower, której jest liderem. Zespół znany z hitu "Boso" wylansował wiele przebojów i ma liczną grupę fanów. 

Niestety w ostatnim czasie sympatyków Zakopower spotkało duże rozczarowanie. Muzycy zespołu byli zmuszeni odwołać koncert. Wszystko ze względu na stan zdrowia Karpiela-Bułecki.

Reklama

Niepokojące wieści o zdrowiu Karpiela-Bułecki. "Medykamenty nie pomagają"

"Musimy przenieść nasz koncert kolędowy, który tradycyjnie od wielu lat gramy w @kino_kijow razem z @galicjaproductions 6 stycznia. Niestety choroba rozłożyła Sebastiana bezlitośnie, medykamenty nie pomagają, a śpiewać w takim stanie się nie da. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie pasować następna niedziela 14.01, oczywiście w tym samym miejscu" - czytamy w specjalnym oświadczeniu wydanym przez Zakopower w mediach społecznościowych. 

Trasa Zakopower rozpoczęła się w grudniu 2023 roku. Zespół z Sebastianem Karpielem-Bułecką na czele pojawił się już m.in. w Chorzowie, Radzyminie i Gdańsku. 

Panu Sebastianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też:

Nerwowa reakcja Karpiela-Bułecki. Nie hamował się. "Brak szacunku"

Niepokojące wieści z domu Karpiela-Bułecki. Muzyk nie ukrywa, że ma już tego dosyć

Kto z kim prowadził śniadaniówkę? cz. II [QUIZ]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | Zakopower
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy