Reklama
Reklama

Nie żyje znana aktorka. Przed śmiercią nie miała wstydu okraść własną matkę

Sabine Boghici nie żyje. 49-letnia aktorka i dziedziczka ogromnej fortuny zmarła w tragicznych okolicznościach w Rio de Janeiro. Jednak jej historia to gotowy scenariusz na film. Przed śmiercią nie miała wstydu, żeby okraść własną matkę!

Nie żyje Sabine Boghici, dziedziczka ogromnej fortuny

Nie żyje Sabine Boghici. Aktorka i dziedziczka została kiedyś aresztowana za oszukanie własnej matki na kwotę 148,8 miliona dolarów. Na sumę składały się dzieła sztuki, zestawy biżuterii i pieniądze. Zmarła w wieku 49 lat.

Boghici jest córką jednego z największych brazylijskich kolekcjonerów dzieł sztuki, Jeana Boghici, który zmarł w 2015 r. w wieku 87 lat. Był właścicielem jednej z najważniejszych brazylijskich kolekcji XX wieku. Urodził się w Rumunii w 1928 r., a w 1948 r. przeprowadził się do Brazylii.

Sabine Boghici i dziwne okoliczności śmierci

Sabine Boghici została znaleziona 14 września przed rezydencją w Rio de Janeiro i przewieziona do szpitala miejskiego Miguel Couto, gdzie zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Władze brazylijskie prowadzą śledztwo w sprawie jej tajemniczej śmierci. 

Reklama

Według oficjalnej wersji, Sabine Boghici wypadła z balkonu na piątym piętrze swojego apartamentowca. Miała zostawić w mieszkaniu list do swojej żony, Rosy.

Sabine oszukała własną matkę na miliony

Zmarła aktorka spiskowała przeciwko swojej mamie w 2020 roku i rzekomo zapłaciła kobiecie, aby udawała wróżkę i nastraszyła jej matkę. Owa kobieta podeszła do Geneviève na ulicy, aby ostrzec ją o rychłej śmierci córki. Według śledczych, kobieta miała zasugerować zapłatę za "pracę duchową", aby ocalić jej córkę.

Obawiając się o życie córki, matka zaczęła co dwa tygodnie przesyłać pieniądze, zanim w lutym zorientowała się, że została oszukana. Policja oskarżyła Sabine o kradzież 16 obrazów, biżuterii i przelewów bankkowych.

Sabine Boghici trafiła do więzienia w sierpniu 2022 r., a w marcu 2023 została warunkowo zwolniona za oszukanie swojej matki Genevieve Boghici na kwotę 148,8 mln dolarów w postaci dzieł sztuki, biżuterii i pieniędzy

Zobacz też:

Nie żyje legenda sportu i dwukrotna mistrzyni olimpijska. Nie do wiary, do czego przyznała się po latach

Nie żyje popularna aktorka. Zmarła kilka miesięcy po narodzinach córki

Nie żyje aktor seriali "Żar młodości" i "Szpital miejski"

Nie żyje polski aktor. Grał w serialu "Świata według Kiepskich"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy