Reklama
Reklama

Nie żyje popularna aktorka. Zmarła kilka miesięcy po narodzinach córki

Zaledwie kilka miesięcy po narodzinach córki zmarła gwiazda BBC Maddy Anholt. Zmarła w wieku 35 lat po odważnej walce z rzadkim rakiem mózgu.

Nie żyje Maddy Anholt. Zmarła kilka miesięcy po narodzinach córki

Smutne wieści dotarły z zagranicznych mediów. Znana komiczka, która miała swój własny program w BBC Radio 4 zmarła w wieku 35 lat. Przyczyny i okoliczności śmierci aż łapią za serce.

"Z głębokim smutkiem ogłaszamy śmierć Maddy Anholt, naszej ukochanej córki, siostry, bliźniaczki, przyjaciółki, żony i matki, która odeszła z tego świata w środę 13 września, w wieku 35 lat" - czytamy w oświadczeniu.

Maddy Anholt, prowadziła nie tylko swój program BBC Radio 4, ale też występowała w wielu komediach telewizyjnych i opublikowała książkę o samopomocy. Kobieta po urodzeniu córki otrzymała przerażającą diagnozę - chorowała na rzadką i agresywną postać raka mózgu. W walce z chorobą dzielnie pomagał jej mąż Ben, rodzina i przyjaciele.

Reklama

Rodzina żegna dzielna Maddy Anholt. Miała 35 lat

Ostatnie tygodnie życia Maddy Anholt spędziła w domu rodziców, otoczona miłością i spokojem i bliskością natury. Rodzina z żalem żegnają swoją ukochaną Maddy.

"Jesteśmy przepełnieni wdzięcznością dla wielu przyjaciół, którzy wspierali nas swoją miłością i modlitwami w tym trudnym czasie, a także niezliczonymi pielęgniarkami, lekarzami i NHS jako całością, którzy traktowali ją z niezawodną godnością i współczuciem. W szczególności chcielibyśmy podziękować wspaniałemu zespołowi Seaton Hospice at Home, który jest ucieleśnieniem empatii, profesjonalizmu i miłości" - czytamy w oświadczeniu rodziny opublikowanego na stronie GoFundMe.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy