Reklama
Reklama

Nie żyje Szymon Wesołowski. Szkoleniowiec niesłyszących miał tylko 32 lata!

W piątek, 3 lutego 2023 roku zmarł Szymon Wesołowski, trener Bongo Futsal Niemodlin oraz reprezentacji Polski niesłyszących w piłce nożnej i futsalu. Wyróżniono go w kategorii "najlepszy trener" w plebiscycie "Sportowiec Roku" Nowej Trybuny Opolskiej. Nagrody już nie odbierze

Nie żyje Szymon Wesołowski. Szkoleniowiec niesłyszących miał tylko 32 lata!

Szymon Wesołowski, trener piłkarski wielu śląskich klubów zmarł w piątek w wieku 32 lat. O jego śmierci poinformował klub. Przyczyny śmierci nie są znane.

32-letni szkoleniowiec pochodził ze Śląska. W styczniu Szymon Wesołowski przejął obowiązki szkoleniowca reprezentacji Polski niesłyszących w piłce nożnej i futsalu.

Nie żyje Szymon Wesołowski. Trener z Zabrza miał tylko 32 lata!

Trenował również w wielu innych zespołach m.in. Remedium Pyskowice, Strzelec Gorzyczki, UKS Milenium Gliwice, Walka Zabrze, Piaście Futsal Gliwice, Plon Błotnica Strzelecka i w Śląskiej Akademii Futbolu. Był także związany z Concordią Knurów. 

Reklama

Szymon Wesołowski został laureatem w kategorii "najlepszy trener" w tegorocznej edycji plebiscytu "Sportowiec Roku" Nowej Trybuny Opolskiej. Nagrody niestety już nie odbierze.

"Zmarł Szymon Wesołowski, trener wielu śląskich zespołów w futsalu, beach soccerze czy w piłce osób niesłyszących. Na piasku współpracował z m.in. UKS-em Milenium Gliwice. Spoczywaj w pokoju Szymon".


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Wesołowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy