Reklama
Reklama

Nie żyje gwiazda "Barw Szczęścia" i innych produkcji TVP

"Nasze serca rozbiły się na miliony kawałków" - tak przyjaciele artyści przekazali wyjątkowo smutne wieści o śmierci Macieja Luśni. Aktor znany z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza" zginął w wypadku. Miał zaledwie 55 lat.

Maciej Luśnia pochodził z Krosna. Był aktorem związanym z krakowskimi teatrami: Teatrem Komedia i Starym Teatrem. Widzowie TVP mogą pamiętać go z ról w serialach publicznego nadawcy "Barwy Szczęscia" i "Ojciec Mateusz"

Nie żyje Maciej Luśnia. Zmarł nagle w wieku 55 lat

Maciej Luśnia zmarł nagle. Aktor zginął w wypadku samochodowym w wieku zaledwie 55 lat. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że kiedy doszło do tragicznego zdarzenia, był w drodze na plan filmowy.

Wieści o jego śmierci przekazali przyjaciele i artyście Teatru Komedia w poruszającym poście na Facebooku.

Reklama

"Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela i Aktora - Macieja Luśni. Kochany Maćku, nasze serca rozbiły się na miliony kawałków, będzie nam ciebie brakowało. Łączymy się w bólu z rodziną. Żegnamy cię twoim ukochanym poetą Wyspiańskim i fragmentem z "Wyzwolenia": "Tę ziemię ukochałem szałem i w żądzy palącej posiadłem ciałem! Jestem w każdym człowieku, żyję w każdym sercu." - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Nie żyje twórca głośnego filmu o fast foodach. Morgan Spurlock miał 53 lata

Nie żyje uczestniczka "Nasz Nowy Dom". Życie jej nie oszczędzało

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | TVP | nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy