Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nie żyje babcia Dody. Wokalistka opublikowała w sieci wzruszający wpis

Jeszcze niedawno Doda (34 l.) przeżywała radosne chwile. W kwietniu wyszła za mąż za Emila Stępnia. To było niezapomniane wydarzenie dla niej i dla całej rodziny. Niestety, po chwilach szczęścia przyszły momenty smutku. Jak poinformowała wokalistka, zmarła jej ukochana babcia Pelagia...

Żałoba w rodzinie Doroty Rabczewskiej-Stępień. Nie żyje babcia wokalistki. Pani Pelagia zmarła w wieku 91 lat. Przykrą wieścią Doda podzieliła się na Instagramie. 

Reklama

"Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" - czytamy. 

Babcia była ważną osobą w życiu Dody, co wokalistka sama niejednokrotnie podkreślała. 

Pani Pelagia od pewnego czasu miała problemy zdrowotne. W zeszłe wakacje trafiła do szpitala. Gdy Rabczewska dowiedziała się o stanie babci, przerwała trasę koncertową, by być przy niej. Kupiła jej łóżko rehabilitacyjne i nie szczędziła pieniędzy na potrzebne lekarstwa. 

"Zatrudniłam dla babci pielęgniarkę. Na szczęście jest już w lepszej formie" - opowiadała w "Fakcie" Doda. 

Innym razem zasponsorowała pani Pelagii auto! Było to po tym, gdy babcia miała wypadek samochodowy. Wokalistka pragnęła, aby jej ukochana osoba jeździła bezpiecznym pojazdem. 

"Kupiłam jej nowy, bezpieczny samochód, o jakim zawsze marzyła. Odbyłam z nią wspólną podróż, żeby upewnić się, jak radzi sobie za kółkiem. Muszę przyznać, że prowadzi tak samo dobrze jak 20 lat temu, kiedy woziła mnie do szkoły. To naprawdę niezwykła kobieta, bardzo silna i odważna" - mówiła w "Rewii" Doda. 

Na pewno bardzo będzie jej brakować babci... Dobrze, że ma teraz wsparcie nie tylko w rodzicach, ale i w mężu.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje