Reklama
Reklama

Nie zostanie Miss World, bo nie chce się zaszczepić

Miss Niderlandów nie weźmie udziału w konkursie Miss World, ponieważ odmówiła przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19. Na gali zastąpi ją w pełni zaszczepiona pierwsza wicemiss.

Niderlandy, jak od 1 stycznia 2020 roku nazywa się Holandia, nie będą w tym roku reprezentowane na wyborach Miss World przez miss tego kraju. 

Konieczne okazało się zastępstwo, gdy Miss Niderlandów, Dilay Willemstein ujawniła, że do tej pory nie zaszczepiła się przeciw Covid-19 i nie zamierza. W jej kraju to niezbyt popularna postawa. Według oficjalnych danych, chociaż szczepienia przeciwko Covid-19 nie były ani przez chwilę obowiązkowe, z pełni zaszczepionych jest już 82,9 proc, obywateli Niderlandów. 

Dilay Wilemstein jest akurat wyjątkiem, co jest dość pechowe w jej sytuacji, ponieważ organizatorzy gali Miss World wprowadzili wymóg szczepienia wśród uczestniczek. 

Marzenie o zostaniu najpiękniejszą kobietą świata przegrało u Dilay  z obawą wobec szczepionki. 21-latka wyjaśniła, na Instagramie, że „nie jest gotowa na szczepienie i nie wie, czy kiedykolwiek będzie”. Optymistycznie stwierdziła jednak „choć te drzwi się przed nią zamkną, na pewno otworzą się nowe”. 

Rzecznik konkursu piękności potwierdził w rozmowie z "Algemeen Dagblad", że na gali Miss World zastąpi Dilay w pełni zaszczepiona pierwsza wicemiss, Lizzy Dobbe. 

Reklama

Tej choroby nie dało się wyleczyć. Powstała eksperymentalna szczepionka

Okradli fabrykę broni

***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Tak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka na świecie

Klaudia Halejcio ujawniła, co wyleczyło ją z pedantyzmu. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miss World
Reklama
Reklama
Reklama