Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Chociaż jej ojcem jest lider Perfectu - Grzegorz Markowski, to piosenkarka zdecydowała się nie budować swojej kariery na plecach znanego ojca, tylko poszła własną ścieżką i dziś nikt nie może jej zarzucić, że jest tylko córką swojego taty.
Wielkie zainteresowanie serwisów plotkarskich budzi także życie prywatne Patrycji Markowskiej. Piosenkarka pozostawała w nieformalnym związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim w latach 2008-2022. Para ma syna Filipa Krystiana, który przyszedł na świat 9 stycznia 2008 roku.
W lutym 2023 roku Patrycja i Jacek potwierdzili informację o rozstaniu. Teraz byli partnerzy poszli własną ścieżką i układają sobie życie u boku nowych partnerów. Utrzymują przyjazne relacje ze względu na dobro ich syna. Niedawno pojawili się ze swoimi obecnymi małżonkami na osiemnastce Filipa. Zapozowali nawet razem do zdjęć, co spotkało się z przychylną reakcją internautów, którzy chwalili ich dojrzałe podejście do życia.
Patrycja Markowska z mężem Tomaszem pojawiła się na premierze. Wszystkie oczy zwrócone były na nich
Niedługo po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim Patrycja Markowska poinformowała ludzi o tym, że wzięła ślub. Jej mężem jest tajemniczy Tomasz, który w środowisku nazywany jest "królem warszawskiej gastronomii".
Jakiś czas temu mężczyzna świętował otwarcie kolejnego lokalu. Markowska zorganizowała w tym miejscu imprezę z okazji premiery nowego teledysku. W ramach podziękowań zamieściła też wpis na Instagramie, w którym podziękowała nowemu mężowi.
Córka Grzegorza Markowskiego przyznaje, że w nowym związku jest szczęśliwa jak nigdy dotąd. Początkowo rzadko pokazywała męża publicznie. Teraz jednak to się zmieniło. Para coraz częściej pojawia się razem na różnego rodzaju imprezach. Teraz wspólnie zaszczycili swoją obecnością premierę spektaklu "Facet z papieru" w Teatrze Garnizon Sztuki.
Na premierze obecna była plejada gwiazd. Pojawiła się między innymi Magda Kumorek, Dorota Szelągowska czy Natalia Kukulska. Jednak wszystkie oczy zwrócone były na Patrycję i Tomasza. Zakochani nie kryli bowiem swojego szczęścia. Wspólnie pozowali na ściance trzymając się za ręce, wymieniali uśmiechy i nie szczędzili sobie czułości.
Uwagę zwracał także strój Patrycji Markowskiej... Wokalistka zdecydowała się na swobodną, ale bardzo stylową stylizację jak zwykle w klimacie boho. Czarne spodnie dzwony zestawiła z asymetryczną bluzką w odcieniu brązu, a całość przełamała klasyczną ramoneską.
Wszyscy obecni na premierze byli zgodni. Patrycja i Tomasz tworzą bardzo szczęśliwe i udane małżeństwo. Za kulisami już plotkuje się i szepta o sukcesie ich relacji.
Zobacz też:
Patrycja Markowska potwierdziła doniesienia tuż po Nowym Roku. "Najtrudniejsza podróż"








