Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Nie chcę żyć, chcę po prostu umrzeć". Niepokojący wpis syna Wiśniewskiego

Xavier Wiśniewski (19 l.) jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego (48 l.). Nastolatek opublikował na swoim Instagramie niepokojący wpis, po którym zniknął z mediów społecznościowych.

Xavier Wiśniewski jest synem wokalisty Michała Wiśniewskiego i jego drugiej żony, Marty Wiśniewskiej.

Burzliwe życie miłosne taty spowodowało, że nastolatek ma czworo rodzeństwa, trzy siostry: Fabienne, Etienette, Vivienne oraz brata Falco Amadeusa. Okazuje się, że wszyscy utrzymują ze sobą kontakt i łączy ich silna więź, mimo że każde z nich ma inną mamę. Anna Świątczak w rozmowie z DDTVN mówiła: "cała piąteczka utrzymuje ze sobą kontakt, wspierają się. Jak się widują, to trzymają sztamę".

Kariera najstarszego syna Wiśniewskiego

Xavier obecny jest w mediach od dzieciństwa. Pierwszy raz mogliśmy go zobaczyć w programie "Jestem, jaki jestem", w którym Wiśniewscy pokazywali swoje życie prywatne. Okazuje się jednak, że lider Ich Troje nie był wzorowym ojcem i zaniedbywał relacje z synem.

Reklama

Obecnie Xavier zajmuje się organizowaniem koncertów taty. Odziedziczył po ojcu talent muzyczny i nagrywa również własne utwory. Wcześniej pisał bloga i próbował swoich sił w dziennikarstwie.

Życie prywatne Xaviera Wiśniewskiego

Na Instagramie pokazuje swoje życie osobiste. Ostatnio zamieścił niepokojący wpis, w którym informuje, że na jakiś czas musi odciąć się od mediów społecznościowych.

Do wpisu dodał utwór rapera Logic, którego tytuł to numer na amerykańską infolinię zapobiegającą samobójstwom. Tekst piosenki jest równie niepokojący, co wpis Xaviera.

Nie wiemy, co się dzieje z synem Wiśniewskiego. Mamy jednak nadzieję, że nic poważnego. Problemy psychiczne są w Polsce tematem tabu, który wiele gwiazd stara się ostatnio przełamywać, m.in. do depresji przyznał się Filip Chajzer, a do trzech załamań nerwowych Doda.

Matka Wiśniewskiego odsłania kulisy swojego dramatu. Awantury, pijaństwo, agresja

Jeśli potrzebujesz pomocy, to istnieje kilka numerów do instytucji zajmujących się wspieranie osób z zaburzeniami psychicznymi. 

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - 22 594 91 00 (czynny w każdą środę - czwartek od 17.00 do 19.00)

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - 22 425 98 48

Ośrodek Interwencji Kryzysowej, pomoc psychiatryczno-pedagogiczna - 22 855 44 32

***

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »