Reklama
Reklama

Nick Cannon będzie mieć 8. dziecko z kolejną kobietą. 2 miesiące temu zmarł jego syn!

Nick Cannon (41 l.) w grudniu 2021 roku pożegnał swojego 5-miesięcznego syna, który zmarł z powodu inwazyjnego guza środkowej linii mózgu. W poniedziałkowym programie komik pochwalił się, że niedługo znów zostanie ojcem, ale dziecko urodzi mu kolejna partnerka! To będzie jego 8. potomek.

Nick Cannon sławę zyskał za sprawą ślubu z divą, Mariah Carey (posłuchaj). Para przez kilka lat tworzyła zgodne małżeństwo, ale ostatecznie doszło do rozwodu. Artyści doczekali się bliźniąt: syna Scotta i córkę Monroe.

Komik ma jeszcze 5 dzieci z innymi kobietami, a niedawno przekazał dramatyczną informację na temat  śmierci jego najmłodszej pociechy. W lipcu 2021 roku Cannon i jego partnerka Alyssa Scott przywitali na świecie bliźnięta, a jedno z nich 5 miesięcy później zmarło z powodu guza mózgu. 

Reklama

41-latek o dramacie opowiedział w swoim programie "The Nick Cannon Show" i przyznał, że wraz z partnerką nie zdecydowali się na leczenie malca chemią. Rodzince zmarłego Zena uznali, iż wolą ostatnie dni życia ich syna spędzić w zaciszu domowym i cieszyć się każdą wspólną chwilą, a nie na sali szpitalnej. 

Jak się okazuje były mąż Mariah Carey już układa sobie życie z inną partnerką... i spodziewa się kolejnego dziecka!

Nick Cannon będzie mieć 8 dziecko z kolejną kobietą. 2 miesiące temu zmarł jego syn!

Nick Cannon wkrótce znów zostanie ojcem, a 8. dziecko urodzi mu nowa partnerka. Najwidoczniej komik zostawił matkę swoich 5 dzieci jeszcze podczas trwania choroby Zena i związał się z modelką Bre Tiesi, gdyż kobieta ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek. W poniedziałkowym programie mężczyzna pochwalił się radosną nowiną i pokazał zdjęcia nowej partnerki.

Cannon zaznaczył, że każde dziecko kocha tak samo i wraz z nową ukochaną spodziewają się chłopca.

Jak się okazało, Bre Tiesi również dopiero co rozwiodła się ze swoim mężem.

Jesteście zaskoczeni?

Zobaczcie również:

Janet Jackson wraca do afery "sutkowej"! Co wyjawiła?

Spór o ustawę covidową. "Antyludzka", "bubel prawny", "donosik plus"

Jak sprawdzić, czy się przeszło infekcję SARS-CoV-2? "Prosty test"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy