Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nergal: Jestem poważnie chory

Lider metalowej grupy Behemoth i prywatnie partner Dody, Adam "Nergal" Darski (33 l.), trafił na oddział hematologii i transplantologii szpitala w Gdańsku. Jak się okazuje, jego stan jest poważny.

Grupa, w związku z chorobą artysty, odwołała już zaplanowane koncerty. Na stronie internetowej kapeli pojawiło się oficjalne oświadczenie Darskiego:

Reklama

"Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, że jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach Bałtyckich oraz listopadowy tour po USA" - czytamy.

"Wiem, że nie są to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy, ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie?

Znacie mnie na tyle, że wiecie, że wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem. W tej chwili czuję się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół, menagerów i ludzi z firm wydawniczych, którzy robią wszystko żeby mnie wspierać. Nie proszę o więcej jak tylko o odrobinę cierpliwości".

Przypomnijmy, że para wróciła niedawno z wakacji, które spędziła w Grecji.

Dowiedz się więcej na temat: choroby | Adam Nergal Darski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje