Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza Urbańska nie tęskni za mężem?! Spędzają ze sobą mało czasu!

Natasza Urbańska (40 l.) była kiedyś zapatrzona w swojego męża, Janusza Józefowicza (58 l.) jak w obrazek. Z biegiem lat jednak to chyba uległo zmianie.

W 2008 roku została żoną Janusza Józefowicza, którego poznała podczas pracy w jego musicalu "Metro". Od tego czasu trwała niezmiennie u jego boku, a w wywiadach  których udzielała, wypowiadała się o swoim mężu w samych superlatywach.

Reklama

Nigdy nie ukrywała, że jest dla niej autorytetem w sprawach zawodowych i to, co powie Janusz jest dla niej niemalże święte.

Niestety porady w kwestiach zawodowych nie zawsze były dobre dla Nataszy i mogła się o tym przekonać w 2014 roku wydając singiel "Rolowanie".

Tej wpadki fani długo nie mogli jej wybaczyć, a teledysk i sama piosenka były mocno krytykowane w muzycznym gronie. Najwyraźniej Urbańska wzięła sobie to do serca i postanowiła sama zadbać o swoją karierę.

Jak donosi tabloid "Super Express", para spędza coraz mniej czasu razem, a Natasza chętnie wyrusza w trasy bez swojego męża.

"Pracujemy ciągle razem, ale mamy też osobne projekty. Nie siedzimy sobie na głowie. Mąż pozwala mi na wolność artystyczną. Mimo że uwielbiam z nim pracować, doceniam rozstania. Wszystko u nas w porządku, ale potrafimy bez siebie oddychać" - zapewnia Natasza w rozmowie z gazetą. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje