Reklama
Reklama

Natasza Urbańska już wie, jak Ochman zaśpiewa na Eurowizji. „Dotarł do mnie trailer z próby”

Natasza Urbańska (44 l.) widziała już, co potrafi wyczarować na scenie Krystian Ochman (22 l.). Piosenkarka wypowiedziała się na temat eurowizyjnego występu Polaka na Eurowizji 2022. Nie dała mu żadnych szans?

Eurowizja 2022 już się rozpoczęła. Pierwszy półfinał już za nami. Polscy fani wciąż jednak żyją w niepewności i zaciskają kciuki, mając nadzieję, że Krystian Ochman swoim śpiewem otworzy naszej ojczyźnie drzwi do wielkiego finału. Reprezentant Polski zbiera wyśmienite recenzje po próbach w Turynie. Zagraniczni dziennikarze są pełni podziwu wobec jego wokalu i prezentacji scenicznej. Krystian może liczyć na wsparcie wielu gwiazd występujących na rodzimej scenie muzycznej. Wspierają go?

Natasza Urbańska oceniła Krystiana Ochmana. Wygra Eurowizję 2022?

W internecie zobaczyć można urywki prób Krystiana Ochmana przed tegorocznym konkursem Eurowizji. Śpiew wokalisty wzbogaciły efekty wizualne, które przykuwają spojrzenie złaknionego wrażeń widza. Umiejętności i szanse młodszego kolegi oceniła Natasza Urbańska. Nie daje mu szns na wygraną na arenie międzynarodowej?

Reklama

Miło, że polskie sławy trzymają kciuki za kolegę.  Niedawno jego zdolnościami zachwycała się diwa polskiej sceny - Edyta Górniak.

Natasza Urbańska wciąż ma chrapkę na Eurowizję?

Piosenkarka dwukrotnie starała się o wyjazd na Eurowizję. Próbowała swoich sił zarówno w 2007, jak i w 2008 roku, jednak w obu przypadkach niewiele jej zabrakło do miana reprezentantki Polski. Czy znowu powalczy o udział w prestiżowym wydarzeniu?

Zobacz też:

Ostrowska-Królikowska znowu broni Antka. "Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru"

Znany aktor okradał rodzinę i przyjaciół, aby mieć na narkotyki. Zmarł w wieku 31 lat

Małgorzata Rozenek-Majdan w Miami. Celebrytka relacjonuje wyjazd do USA

"Dwa razy się na to nacięliśmy". Prof. Pyrć ostrzega przed koronawirusem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Krystian Ochman | "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy