Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają co świętować!

Jej mąż zgubił obrączkę, ale to nie przeszkadza im być szczęśliwymi. Wkrótce Natasza Urbańska (40 l.) i Janusz Józefowicz (58 l.) będą obchodzili 10. rocznicę ślubu. Okazuje się, że już rozpoczęli wielkie przygotowania do rodzinnej imprezy.

Natasza Urbańska już zaczęła planować ważną imprezę rodzinną w sierpniu, z okazji 10. rocznicy ślubu z Januszem Józefowiczem.

Reklama

- Chcemy zorganizować przyjęcie podobne, jak nasz ślub w Jajkowicach. To dla nas ważny dzień. Dlatego nie wykluczamy odnowienia przysięgi - mówi Natasza.

Aktorka chciałaby, aby tym razem welon niosła jej córka Kalinka. Podczas odnawiania przysięgi będą mieli okazję raz jeszcze założyć sobie obrączki, których nie noszą od 10 lat!

- Janusz dwa dni po ślubie zgubił obrączkę, więc i ja postanowiłam zdjąć z palca moją. Powiedziałam, że założę ją, jak on znajdzie swoją. Nie znalazł, ale jak widać, to nie obrączka nas trzyma ze sobą, ale przede wszystkim miłość - dodaje Urbańska.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz razem są bardzo szczęśliwi i cieszą się, że przez te lata udało im się wypracować małżeński kompromis, co w przypadku dwójki artystów nigdy nie jest łatwe. Mają jeszcze jedno marzenie - drugie dziecko, ale z tą decyzją chcą jeszcze chwilkę zaczekać.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje