Reklama
Reklama

Natalia Szroeder w prześwitującej stylizacji odsłoniła pośladki na gali Empiku!

O gali Bestsellerów Empiku 2022 zrobiło się głośno za sprawą wielu skandali i szokującego zachowania poszczególnych sław. Artyści i celebryci chyba wyczuli okazję do wypromowania siebie i swojego nazwiska na tego typu eventach. Do tych osób należy Natalia Szroeder, która swoim strojem zaszokowała widzów. Tak odważna na oficjalnych wyjściach jeszcze nie była!

Skandale na gali Bestsellerów Empiku 2022

Na gali Bestsellerów Empiku 2022 doszło do kilku skandali, którymi obecnie żyje publika i media w Polsce. Fanie reagują na aferę z Dodą, Sadowską i Ogrodnikiem, a także z Zalewskim, który wyśmiał ministra Czarnka. Jakby tego było mało, to na ściance prym wiodła ciężarna Sylwia Przybysz, która do tej pory ukrywała swój błogosławiony stan.

Reklama

Nic dziwnego, że prasa pominęła w swoich relacjach Natalię Szroeder, a artystka dwoiła się i troiła, by zostać zapamiętaną!

Natalia Szroeder w prześwitującej stylizacji odsłoniła pośladki na gali Empiku!

Natalia Szroeder (posłuchaj) na scenie zaprezentowała wachlarz możliwości wokalnych i pomimo choroby, zapłonął ogień. Artystka wykonała utwór wraz z Mrozem, ale to jej bardzo odważny strój zwracał najwięcej uwagi.

"I choć gardło moje walczy aktualnie z zapaleniem, scena płonęła mocniej, dziękujemy" - napisała.

Nie da się ukryć, że gdyby nie afery z udziałem innych uczestników imprezy, to strój ukochanej rapera byłby najczęściej komentowany w sieci. Na evencie 27-latka zaprezentowała się w prześwitującej stylizacji. Mocno wycięte spodnie odsłoniły jej pośladki, a kusy top podkreślił płaski brzuch.

Do stroju piosenkarka dobrała ciężką biżuterię i postawiła na mroczny makijaż.

Wyszło stylowo? A może przesadziła?

Przeczytajcie również:

Doda ostro uderza w TVN po gigantycznym skandalu na Bestsellerach Empiku! To był dla niej policzek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda na imprezie odsłoniła prawie wszystko. Fanom zaprezentowała diamentową podwiązkę

Bestsellery Empiku 2022: Sensacja na gali. Patrycja Markowska pierwszy raz po rozstaniu! Ojciec jej synka już ma inną!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bestsellery Empiku 2022 | Natalia Szroeder
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy