Reklama
Reklama

Natalia Szroeder szczerze opowiada o przyjaźni z córką znanego dziennikarza. Wspiera ją w trudnych chwilach

Natalia Szroeder od wielu lat działa w świecie show-biznesu. Zaczynała swoją karierę wokalną jeszcze jako nastolatka. Przez lata w jej życiu przewinęło się wiele osób z branży, które chciało być przy niej blisko w momentach sławy. Natalia dopuszczała do siebie jednak tylko tych wybranych. Teraz przyznała, że jej przyjaźń z córką znanego dziennikarza jest niezwykle wartościowa. Wyjawiła, co takiego ceni sobie w Idze Lis.

Natalia i Iga poznały się dzięki swoim partnerom

Natalię Szroeder i Igę Lis połączyła przyjaźń ich partnerów. Piękna piosenkarka przez kilka lat była w związku z raperem Quebonafide. Iga Lis, natomiast związała się z jego przyjacielem z branży Taco Hemingwayem. Obie pary bardzo często spędzały ze sobą czas. Fotografowie wielokrotnie przyłapywali ich na wspólnie spędzanych chwilach. Natalia i Iga właśnie, dzięki swoim partnerom zaprzyjaźniły się i stworzyły ze sobą silną więź.

Reklama

Natalia Szroeder wyznaje prawdę o relacji z Igą Lis

W rozmowie z dziennikarką portalu JastrząbPost.pl Natalia Szroeder opowiedziała nieco więcej o jej przyjaźni z Igą Lis. Na pytanie o to, w jaki sposób dba o tę relację, odpowiedziała:

"Ja mam w ogóle szczęście do ludzi i dużo takich dobrych dusz mnie otacza. W tym świecie show-biznesowym również, za co jestem wdzięczna. U nas podstawą jest szczerość, dobre intencje w stosunku do siebie, podstawowe wartości, na które ja nie muszę się jakoś silić. Wydaje mi się, że jak kogoś darzysz sympatią, to w jakiś sposób masz te emocje do drugiej strony, trzeba w to na pewno wkładać jakąś pracę, ale nie jest to wykańczające, aby być z kimś w dobrej relacji. Jak kogoś lubisz, to nie ma w tym nic trudnego".

Dziennikarka zapytała także o to, czy Natalia może zadzwonić do Igi w każdej chwili i poprosić o wsparcie.

"Myślę, że tak. Ja jestem raczej osobą niedzwoniącą, na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć ludzi, z którymi rozmawiam przez telefon, raczej się posługuję pisaniem. Ale jest dużo osób w moim życiu, na których mogę polegać i myślę, że oni też wiedzą, że mogą polegać na mnie" - wyznała.

Rozstanie Natali Szroeder i Quebonafide jest już przesądzone?

Pierwsze doniesienia o związku Natali Szroeder i Kuby Grabowskiego pojawiły się w 2018 roku. Fani byli bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Wszyscy niemalże jednogłośnie twierdzili, że piosenkarka i raper pasują do siebie, jak nikt inny. Po czasie plotki okazały się prawdą. Quebo i Natalia zaczęli razem pokazywać się publicznie. Później artystka zaczęła wspierać swojego ukochanego również zawodowo. Użyczyła swojego wokalu w piosenkach "Jesień" czy "Tęsknięzastarymkanye" z albumu "Romantic Psycho".

Natalia Szroeder i Quebonafide oficjalnie nie potwierdzili rozstania. Wszystko wskazuje jednak na to, że para już jakiś czas temu zakończyła związek. Z Instagrama zniknęły wspólne zdjęcia, a wiele osób donosiło, że znajomi pary już od dawna wiedzą o rozstaniu.

Dobrze, że w takich chwilach Natalia nadal może liczyć na wsparcie dziewczyny Taco Hemingwaya. Z pewnością rozstanie z raperem było dla niej bolesne.

Zobacz też:

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin otwarcie wspiera swojego ukochanego. Razem z mamą bawiła się na jego koncercie

Kochają ją miliony, ale na imprezy nie jest zapraszana. Gorzkie wyznanie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wieści od Natalii Szroeder nadeszły znienacka. Sama się wygadała. "Nie mogę chyba mówić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder | Iga Lis | Quebonafide | Taco Hemingway
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy