Reklama
Reklama

Natalia Siwiec znów pręży się podczas kolejnej sesji w Meksyku! Zaliczyła wpadkę

Natalia Siwiec (37 l.) zadomowiła się na dobre w Meksyku. Tam robi to, co wychodzi jej najlepiej, czyli odpoczywa i od czasu do czasu bierze udział w sesjach zdjęciowych. Ostatnia z nich właśnie rozpętała prawdziwą burzę w sieci. Wszystko przez zbyt odsłonięte „cztery litery”!  

Natalia Siwiec od początku roku przebywa w gorącym Meksyku i nie zanosi się na to, żeby planowała rychły powrót do kraju. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że Miss Euro 2012 kupuje w Meksyku nieruchomość i zamierza tam zostać już na zawsze. 

Tych doniesień celebrytka jednak nie skomentowała. Na co dzień Natalia zajmuje się córeczką i razem z nią zwiedza egzotyczne miejsca, zachwycając się tamtejszą naturą. Relacje z pobytu Siwiec w Meksyku można oczywiście oglądać na jej Instagramie. 

Reklama

Oprócz podziwiania krajobrazów internauci mogą również zachwycać się zdjęciami modelki, która swoim ostatnim zdjęciem wzbudziła prawdziwą sensację! 

Natalia, opierając się o różowe drzwi, pręży się i wypina swoją opaloną pupę. Na fotce Siwiec prezentuje się topless, a sukienka ledwo zakrywa jej pośladki.

Jedna z obserwatorek pokusiła się o uszczypliwy komentarz i dosadne skomentowanie tego, co widać na fotce.

Trudno nie zgodzić się ze szczerą do bólu fanką Siwiec.

A wam podoba się fotka Natlii?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy