Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec założyła córce konto na Instagramie

Natalia Siwiec (35 l.) jest zachwycona macierzyństwem. Odkąd została mamą, nie tylko zaczęła się wysypiać, stała się pewniejsza siebie, ale i jest mniejszą egoistką. Córeczkę Mię wychowuje na gwiazdę - mała właśnie doczekała się swojego pierwszego konta na Instagramie.

Dotąd modelka, pozując do zdjęć, ukrywała twarz córki. Od niedawna w sieci można oglądać zdjęcia Mii w całej okazałości. Natalia z mężem Mariuszem zdecydowali się na udostępnienie filmików na specjalnym koncie stworzonym specjalnie w tym celu. Internauci są zachwyceni dziewczynką. Sama Siwiec tłumaczy, że zakrywanie na każdym kroku córki było dla niej męczące.

Reklama

To jednak nie koniec zmian! W rozmowie z "Super Expressem" modelka zdradza, że wraz z mężem myśli już o kolejnym dziecku.

"Chciałabym mieć drugie dziecko. Najlepiej chłopca do kompletu, byłaby parka" - śmieje się.

Pytana, czy nie tęskni za dawnym życiem, zaprzecza:

"Ja się teraz wysypiam lepiej niż wcześniej. Podsypiam sobie z córką w ciągu dnia, bo ona długo śpi. Mariusz mówi: 'Kurczę, jesteś najbardziej wyspaną mamą na świecie'. To dzięki temu, że mała jest taka spokojna. Naprawdę jest cudownym dzieckiem. Mam chilloutowe życie" - zachwala.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje