Reklama
Reklama

Natalia Siwiec przebrana za konia bawi się z córką!

Natalia Siwiec (38 l.) znów zaskoczyła fanów swoją stylizacją. Tym razem celebrytka postawiła na wdzianko... konia! Fajnie wygląda?

Natalia Siwiec stała się rozpoznawalna podczas Euro 2012, kiedy to została okrzyknięta "najpiękniejszą" kibicką na stadionie. Od tego czasu wiedzie prym wśród celebrytek i prężnie rozwija swoje media społecznościowe. Influencerka lubi dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami. Niedawno rozpisywała się o tym, że prawie rozstała się z ukochanym Mariuszem. Nie da się ukryć, że aktualnym zajęciem 38-latki jest wypoczywanie w ciepłych krajach i promowanie produktów na Instagramie. Niestety nie wszystkie współprace przypadają do gustu fanom Siwiec. Tym razem znów zwróciła na siebie uwagę i dodała zdjęcie, do którego pozuje w stroju konia, a dokładniej jednorożca!

Reklama

Natalia Siwiec przebrana za konia bawi się z córką!

Natalia dodała na Instagramie zdjęcia ze swoją córką, Mią. Na załączonym obrazku widzimy, jak wspólnie się bawią. Na tę okazję 4-letnia dziewczyna została wystrojona w błękitny strój księżniczki, a jej mama przebrała się za jednorożca! Siwiec założyła na głowę kolorową maskę z rogiem. Na tym nie poprzestała, bowiem wskoczyła w dmuchany kostium mitycznego stworzenia. Celebrytka wymownie podpisała zdjęcie:

Fajnie się razem bawią?

Zobaczcie również:

Natalia Siwiec wspomina noc z Simone Susinną! Czy mąż wiedział o ich "randce"?

Znana teolożka, Natalia Siwiec interpretuje Biblię. Odkryła prawdę o świętach!

Daphne Joy zachwyca figurą! Co za kreacje!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy