Reklama
Reklama

Natalia Siwiec poucza obserwatorów na temat przypadkowego seksu. "Wymieniacie energie"

Natalia Siwiec zdaje się być ekspertką od wszystkiego, NA swoim Instagramie zgromadziła aż 1,3 miliona obserwatorów, którzy codziennie mogą doświadczyć jej porad na temat zdrowia, urody, macierzyństwa, duchowości, związków i wielu innych tematów. Ostatnio modelka postanowiął poruszać temat przypadkowego seksu…

Pomiędzy pokazywaniem jak masuje sobie pośladki specjalnym masażerem, a motywacyjnymi grafikami,  mama 4-letniej Mii udostępniła ostatnio w relacji na swoim Instagramie komunikat udostępniony z profilu "concious soul", czyli "świadoma dusza".

- głosił tekst udostępniony przez modelkę.

Siwiec o przypadkowym seksie

Trudno powiedzieć, co dokładnie Siwiec chciała w ten sposób przekazać swoim obserwatorom, nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy postanowiła ich edukować natchnionymi tekstami.

Niedawno modelka udostępniła zdjęcie z Blanką Lipińską, autorką książkowego i filmowego erotyku oraz fanką spełniania fantazji na temat gwałtu - ciekawe czy ta podziela jej negatywną opinię o przypadkowych kontaktach seksualnych...

Reklama

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy