Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Siwiec chwali się swoim altruizmem! "Oddaję 10 procent swoich zarobków"

Natalia Siwiec na obszernym Instastories tłumaczy, w jaki sposób pomaga potrzebującym. Gwiazda przygarnęła do siebie czteroosobową rodzinę z Ukrainy, której zapewniła dach nad głową. Przy okazji chwali się w jakie sposób jeszcze pomaga. "Oddaję 10 procent swoich zarobków" - przyznała.


Natalia Siwiec wspiera uchodźców z Ukrainy!

Mieszkająca obecnie w Meksyku Natalia Siwiec (posłuchaj!) nie jest obojętna na to, co dzieje się w naszym kraju oraz za naszą południowo-wschodnią granicą. Gwiazda postanowiła realnie wspomóc uchodźców z Ukrainy. Na Instagramie postanowiła się wytłumaczyć, ponieważ, jak twierdzi, ludziom wydaje się, że skoro jest daleko to ten temat jej nie dotyczy.

Reklama

A w jaki sposób dokładnie pomaga celebrytka? Przede wszystkim wykorzystuje do tego swoje zasięgi w mediach społecznościowych. Poza tym przyjęła do swojego domu czteroosobową rodzinę z Ukrainy, której zapewniła dach nad głową i wszystkie środki potrzebne do życia.

Natalia Siwiec podkreśla, że cały czas angażuje się w działalność charytatywną. Przyznała, że na te cele przeznacza 10 procent swojej pensji.

Celebrytka wspomniała również o swojej pracy jako influencerka. Ostatnio Siwiec wstrzymała się z postami na Instagramie, jednak podkreśla, że chciałaby już do tego wrócić.

Kim jest Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec urodziła się w 1983 roku w Wałbrzychu. Karierę rozpoczęła w 2002 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Bałtyku, ale szerszą popularność zyskała 10 lat później, podczas Euro 2012. To właśnie na meczu modelka została "wypatrzona" przez fotoreporterów i ogłoszona "najpiękniejszą" kobietą na trybunach. Od tego czasu prężnie rozwinęła swoją karierę i nie wypadła z kręgu popularnych celebrytów. 

Zobacz też:

Rodowicz komentuje fałszywe zbiórki na Ukraińców! "To hieny". Deklaruje, że chce przyjąć uchodźców

Królikowski przerywa wywiad i obraża reportera! "Nie będę rozmawiał z kmiotem"

Kendall Jenner walczy z problemem od lat. Wyznała to teraz!

Grupa Polsat Plus i Fundacja Polsat razem dla dzieci z Ukrainy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy