Reklama
Reklama

Natalia Oreiro przeszła gigantyczną metamorfozę. Tak wygląda teraz gwiazda "Zbuntowanego Anioła"!

Trudno chyba znaleźć osobę, która nigdy nie widziałaby chociaż raz kultowej telenoweli "Zbuntowany anioł". To właśnie dzięki serialowi widzowie poznali Natalię Oreiro (44 l.), która teraz cieszy się ogromną popularnością w Rosji.

Ponad dwie dekady temu, Natalia Oreiro była na ekranach w niemal wszystkich polskich domach. Wszystko za sprawą "Zbuntowanego anioła", który bił wtedy rekordy popularności. 

Aktorka wcieliła się w rolę Milagros, która niczym Kopciuszek musiała walczyć o ukochanego.

Oreiro po kultowej telenoweli zagrała jeszcze w kilku filmach, m.in. w "Jak mam na imię", który w 2011 roku został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy filmy nieanglojęzyczny. 

Artystka nagrała też kilka płyt, by fani mogli cieszyć się głosem, który wyśpiewał "Cambio Dolor" (posłuchaj!) - czołówkę serialu.

Natalia jest żoną Ricarda Mollo, argentyńskiego muzyka, starszego od niej o 20 lat. Para jest ze sobą od 2001 roku. Teraz aktorka pochwaliła się gigantyczną metamorfozą!

Fani Oreiro przyzwyczaili się już do jej długi, brązowych włosów. Jak wielkie było ich zaskoczenie, gdy okazało się, że artystka przefarbowała się na blond! Efektami pochwaliła się na najnowszej sesji zdjęciowej.

Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej!

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro | Zbuntowany anioł
Reklama
Reklama
Reklama