Reklama
Reklama

Natalia Oreiro kończy 44 lata. Jak zmieniała się Milagros?

Natalia Oreiro kończy 44 lata. „Zbuntowany anioł” nadal świetnie sobie radzi w show biznesie i cieszy się niezwykłą popularnością w Rosji, Do tego stopnia, że Natalia zdecydowała się wystąpić o rosyjskie obywatelstwo i zaczęła prowadzić swój Instagram w dwóch językach.

Natalia Oreiro szturmem zdobyła serca Polaków dwie dekady temu, gdy polska telewizja zaczęła emitować telenowelę „Zbuntowany anioł”. Była to wariacja na temat klasycznej historii o Kopciuszku, której bohaterką była uboga sierota z domu dziecka, która zdobywa serce przystojnego dziedzica. Oczywiście, pod drodze było mnóstwo przeszkód i rodzinnych awantur, bo rodzina była przeciwna mariażowi syna ze zwykłą sprzątaczką, ale ostatecznie Milagros i Ivo szczęśliwie pokonali wszelkie przeciwności i ich miłość zwyciężyła. 

Natalia do sukcesu w show biznesie przygotowywała się od dzieciństwa. Oreiro, urodzona w Montevideo już jako ośmiolatka trafiła trafiła do dziecięcej grupy teatralnej. Mając 12 lat wystąpiła w pierwszej reklamie telewizyjnej. Jej twarz reklamowała między innymi Pepsi, Coca-Colę i produkty firmy Johnson&Johnson. 

Reklama

Pierwsze poważne pieniądze zarobiła dzięki trasie koncertowej, w której wzięła udział jako zwyciężczyni telewizyjnego programu "El show de Xuxa". Dzięki temu mogła pozwolić sobie na loty do Buenos Aires, gdzie odbywały się castingi do argentyńskich seriali. Po dobrze przyjętej roli Luci w "90-60-90 modelos”, otrzymała propozycję zagrania głównej roli w serialu „Zbuntowany anioł”. Prawa do emisji wykupiło wiele krajów, w tym Polska, a Natalię pokochały miliony nastolatek na całym świecie. 

Natalia Oreiro kończy 44 lata

19 maja Natalia Oreiro obchodzi swoje 44. urodziny. Chociaż po „Zbuntowanym aniele” zagrała w kilku filmach, między innymi w „Jak mam na imię”, nominowanym w 2011 roku do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego, a także nagrała trzy płyty,  fani nadal utożsamiają ją z Milagros. 

Polacy już trochę o niej zapomnieli, za to Rosjanie darzą Natalię taką miłością, że aktorka postanowiła się im zrewanżować, przekształcając swoje konto na Instagramie w dwujęzyczne. Od pewnego czasu na swoim instagramowym profilu wkleja wpisy również w języku rosyjskim. Złożyła także podanie o przyznanie rosyjskiego obywatelstwa. 

Obecnie Natalia, po nieudanym związku z Pablo Echarrim, od 2001 roku jest żoną argentyńskiego muzyka Ricarda Mollo, starszego od niej o 20 lat. Związki z tak długim stażem nie zdarzają się w show biznesie zbyt często. Wychowują dziewięcioletniego syna, Marlina. 

Zobaczcie, czy bardzo się zmieniła:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro | urodziny
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy