Reklama
Reklama

Natalia Kukulska: Cała prawda o jej małżeństwie!

Natalia Kukulska (43 l.) poruszyła swoich fanów szczerym wyznaniem...

To nie jest łatwe w świecie show-biznesu, żeby razem pracować, mieć wspaniałą rodzinę, niezmiennie kochać się i w tym wszystkim wytrwać. A jednak udaje się. 

Nie wszystkim, ale widać, że Natalii Kukulskiej (43), jak najbardziej. Kilka dni temu piosenkarka napisała w internecie: "Nie będę się rozwodzić…”.

Myliłby się jednak ten, kto myśli, że małżeństwo Natalii i jej męża Michała Dąbrówki (48) przechodzi jakiś kryzys.

Wręcz przeciwnie. Jest spokojna przy nim

"Nie będę się rozwodzić o nas, ani rozczulać nad nami, ale dumna jestem, że udaje się nam iść razem już 20 lat"  – napisała na Facebooku piosenkarka.

Reklama

I to prawda. W 2000 roku, po kilkuletniej znajomości, piosenkarka wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę. Od tego czasu urodziła się im trójka dzieci. 

Udało się im stworzyć wspólny dom w Komorowie pod Warszawą oraz wydać kilka naprawdę świetnych płyt, bo razem tworzą też muzykę. 

Zresztą do pracy też nie muszą jechać oboje daleko. Studio mają bowiem w domu. 

"Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego, co między nami – trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa, które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł, to damy radę! Kto, jak nie my?" – napisała, świętując z mężem jubileusz, Natalia Kukulska.

Taki wpis zamieściła pod romantycznym zdjęciem. Całuje na nim czule męża na tle zachodzącego słońca.

Do zdjęcia piosenkarka dołączyła piosenkę „Coś więcej” z albumu „Comix”. Nie jest to zapewne przypadek. Jej słowa są wyjątkowo osobiste. Natalia Kukulska śpiewa w niej między innymi o dwóch bardzo bliskich sobie osobach, które ktoś zestawił razem z sobą. – "Spokojne mam przy tobie sny, choć już spełnił się najważniejszy. Wtulam w ciebie każdą ciemną myśl tak, by dzień stał się jaśniejszy”.

Tak brzmią słowa tego utworu. I naprawdę trudno oprzeć się tu wrażeniu, że Natalia Kukulska śpiewa o swoim mężu i do niego.

Tak też się układa w życiu Natalii Kukulskiej, że luty jest dla niej niezwykle ważnym miesiącem. 

Wtedy brała ślub, są walentynki, gdy można ukochanej osobie, jeszcze bardziej dobitnie, wyznać miłość. Jest też ważna data związana z jej mężem. W lutym Michał Dąbrówka obchodzi urodziny. 

Nic więc dziwnego, że piosenkarka zamieściła zdjęcie męża, okraszone odpowiednim komentarzem. A w zasadzie retorycznym pytaniem: "Jak go nie kochać?”. Dzisiaj widać, że wspólne życie, ale też praca i pasja do muzyki cementują ten związek. 

A z każdym kolejnym rokiem uczucie ich łączące jest coraz silniejsze i niepodważalne.

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy