Reklama
Reklama

Natalia Klimas w szczerym wyznaniu: "Nie czuję się ostatnio ani super mamą, ani żoną"

Natalia Klimas opisała na Instagramie trudy swojego codziennego życia. Aktorka mówi, jak zmieniło się jej życie, odkąd zaczęła się wojna w Ukrainie. "Nie mogę się na niczym skupić, jestem rozkojarzona i rozdrażniona" - przyznaje.


Natalia Klimas wyznaje, jak negatywnie wpłynęła na nią wojna

Natalia Klimas zdobyła się na szczery post na swoim Instagramie. Aktorka jest mocno poruszona zbrojną agresją Rosji na Ukrainę i tym, co dzieje się za naszą południowo-wschodnią granicą. Przyznaje, że obecnie nawet błahe czynności mogą wyprowadzić ją z równowagi. Pociesza się jednak, że przecież nie ma tak źle, jak mają obecnie osoby uciekające przed wojną.

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że Natalia Klimas jest niespokojna i czuje się winna, że jest na tyle uprzywilejowana, że nie musi się martwić, że zaraz zbombardują miasto, w którym żyje.

Reklama

Mimo wszystko aktorka nie poddaje się depresyjnym myślom. Uważa, że niedługo Ukrainie uda się wygrać wojnę i będziemy mogli wrócić do problemów dnia codziennego.

Kim jest Natalia Klimas?

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku w Warszawie. Jest córką znanej projektantki mody Joanny Klimas. Szybko zrozumiała, że nie chce iść w ślady swojej matki, a jej pasją stało się aktorstwo. Już jako nastolatka wyjechała do USA, by tam szlifować swój warsztat i rozwijać talent. Studiowała w Nowym Jorku. W 2004 roku zadebiutowała w polskim serialu "Pierwsza miłość", zaś 5 lat później zagrała w komedii romantycznej "Słyszeliście o Morganach?", u boku Hugh Granta i Sarah Jessiki Parker. Przez ponad 2 lata była związana z producentem filmowym Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Później związała się z Mikołajem Boberem, z którym wzięła ślub w 2018 roku.

Zobacz też:

Izabela Janachowska nie oszczędza! Tak wyglądają wakacje milionerki

BAFTA 2022: Elegancka Lady Gaga i głęboki dekolt Emmy Watson...

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcie synka. "Wykapana mama"

Ukraiński sztab generalny: Wojska rosyjskie przygotowują kilka ofensywę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Klimas
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy