Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Gryglewska opublikowała zdjęcia z wakacji. Tak wygląda jej partner

22-letnia Natalia Gryglewska w marcu została nową Miss Polonią. Od tego czasu zrobiło się o niej głośno! Zaczęła częściej pojawiać się w mediach oraz jest bardzo aktywna na swoich profilach społecznościowych. Bierze udział także w różnych akcjach społecznych i eventach. Ostatnio została ambasadorką projektu dot. profilaktyki raka piersi "Dotykam=Wygrywam". Teraz przyszła pora na wakacje, na które wybrała się do Portugalii wraz ze swoim chłopakiem!

Kim jest Natalia Gryglewska?

Natalia Gryglewska to Miss Polonia 2020. Pochodzi z Częstochowy. Studiuje dietetykę kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jej pasją są podróże - do tej pory zwiedziła blisko 30 krajów. Swoimi wspomnieniami z dalekich wojaży chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje 166 tysięcy osób. 

Co ciekawe, posiada pewną cechę szczególną, która nadaje jej wyglądowi wyjątkowego uroku - tęczówki jej oczu mają różne kolory. Heterochromia to niezwykle rzadka wada, która dotyka zaledwie 1 proc. populacji. Zwykle nie powoduje jednak żadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

Reklama

Obecnie "miska" odpoczywa w słonecznej Portugalii. Na wyjeździe towarzyszy jej oczywiście ukochany chłopak.

Natalia Gryglewska. Kim jest jej partner?

Para na gorących zdjęciach nie szczędzi sobie czułości! Serce pięknej Miss Polonia skradł 23-letni Mateusz Rećko, który jest znanym sportowcem.

Gra w siatkówkę w Avii Świdnik na pozycji atakującego.

Sama Natalia chce motywować, inspirować i zachęcać do działania inne dziewczyny. Uważa, że każdy kompleks można przekuć w sukces.

Naszej Miss, jak i jej chłopakowi życzymy pięknych i słonecznych wakacji!!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miss Polonia 2020 | natalia gryglewska | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje