Reklama
Reklama

​Narzeczona Piotra Żyły powiedziała "Dość"!

Piotr Żyła (34 l.) jest jednym z najlepszych skoczków w polskiej reprezentacji. Mogłoby się zdawać, że wszystko w życiu sportowca układa się jak najlepiej, jednak pewne sprawy wciąż zakłócają jego życie. Narzeczona Żyły ma już tego dosyć!

Tego skoczka zna każdy, jeśli nie z osiągnięć, to z poczucia humoru, które zawsze ociepla wizerunek polskiej kadry. Ostatnio w parze z jego pozytywnym podejściem do życia, idą jego wyniki sportowe. Żyła jak nikt potrafi cieszyć się ze swoich dokonań, ma też z kim dzielić te życiowe momenty.

Kiedy w Oberstdorfie zdobył mistrzostwo świata, wśród kibiców, którzy oczywiście oszaleli z radości, jedna osoba cieszyła się szczególnie. Nowa wybranka sportowca, Marcelina Ziętek (23 l.), wschodząca gwiazda serialu "19+", w biało-czerwonym wianku płakała ze szczęścia na wieść o zwycięstwie Żyły.

Reklama

Para bardzo długo ukrywała swój związek, ale stopniowo nabierali pewności i zaczęli ujawniać swoje prywatne życie. Aktorka ostatnio chwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym, a na jej profilach w social mediach nie brakuje dowodów na ich miłość z Żyłą. 

Zdawać by się mogło, że wiodą sielankowe życie. Nic bardziej mylnego. Z publikacji Marceliny wynika, że była żona skoczka Justyna Żyła, wysłała do niej obraźliwe SMSy.

Marcelina nie wytrzymała i powiedziała w końcu: "dość"! Narzeczona Żyły skierowała pozew do sądu. Pierwsza rozprawa odbyła się w lutym. Aktualnie Ziętek czeka na drugą, gdzie zapadnie wyrok o karze dla byłej żony skoczka. Za groźby skierowane do aktorki grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet 2 lata więzienia!

"Jest ważne, aby mieć pasję i najbliższych, którzy Cię wspierają. Ale przede wszystkim nie można być ofiarą!" - czytamy w "Rewii".

A wy co myślicie o tej sprawie? Czy Justyna w końcu pozwoli Piotrowi Żyle na nowe życie z Marceliną?

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama