Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Narzeczona Jana Bednarka zdradziła płeć dziecka! Powiedziała też, jakie ma dolegliwości

Jan Bednarek, piłkarz reprezentacji Polski i Julia Nowak czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. Narzeczona sportowca zdradziła szczegóły porodu.

Julia Nowak i Jan Bednarek po raz pierwszy zostaną rodzicami. Informowali o tym już na początku kwietnia. Opublikowali wtedy zdjęcia, na których widać ciążowy brzuszek narzeczonej piłkarza.

W wywiadzie z "Plejadą" Julia wyjawiła więcej szczegółów. Powiedziała, że będą mieli córkę, ale nie zdradziła imienia dziewczynki. Opowiedziała też o strachu przed porodem i emocjach, jakie jej towarzyszą na myśl o pobycie w szpitalu.

Julia jest młodą mamą, należy do pokolenia, które nie wstydzi się mówić publicznie o swoich obawach i troskach. W wywiadzie wyznała, że woli rodzić naturalnie, ale zaznaczyła przy tym, że każdy rodzaj porodu jest po prostu cudem.  

Reklama

Podczas rozmowy z "Plejadą" padło także pytanie o zmieniające się ciało. Julia jest modelką i to jej narzędzie pracy. Mówi się, że po ciąży nie wszystko wraca do normy, jednak narzeczona piłkarza nie martwi się tym, ma nadzieję, że szybko się zregeneruje.

***

 

 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Bednarek | Jan Bednarek (piłkarz) | Julia Nowak | ciąża | poród

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje