Reklama
Reklama

Największe ciacho w "Tańcu z gwiazdami"! Zdobędzie uznanie widzów?

Jesienna edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Wzięliśmy na tapetę jednego z najprzystojniejszych uczestników edycji. To naprawdę ciacho!

Jesienna edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. W tej edycji widzowie będą mogli kibicować szeregowi znanych osób. Wystąpią m.in. Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba czy Izabela Małysz. Co więcej, zmiana zajdzie także w składzie jurorskim, gdzie po raz pierwszy pojawi się Andrzej Piaseczny (sprawdź!). Choć skład zapowiada się świetnie, trzeba wyodrębnić największe ciacho tej edycji. Bezapelacyjnie jest nim...

Reklama

"Taniec z gwiazdami". Największe ciacho jesiennej edycji

... Piotr Mróz! To aktor znany z serialu "Gliniarze", który możecie zobaczyć na stacji Polsat. Nie bez powodu Piotr (zobacz!) uchodzi za największego przystojniaka. Może szczyć się perfekcyjnym ciałem i bardzo atrakcyjną urodą. Ponadto aktor fascynuje się wieloma sportami, ale chyba jego ulubionym hobby są szybkie motory. Czy będzie faworytem? Wszystko na to wskazuje! Zobaczcie hot zdjęcia:

Przypominamy:

Serial Gliniarze możecie obejrzeć w stacji Polsat od poniedziałku do piątku o godz. 16:35. Serial dostępny jest także na ipla.tv

Natomiast nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" rusza już we wrześniu W tym roku zmieniony jest dzień emisji z piątku na poniedziałek. Jednak godzina pozostaje bez zmian - bądźcie przed telewizorami o 20:00. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Piotr Mróz | Gliniarze (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy