Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najsłynniejsze dziecko świata

Amerykańskie czasopisma prześcigają się w pomysłowości, ogłaszając różnorakie sondaże i badania, a każde kolejne wydaje się dziwniejsze od poprzedniego. Tym razem przeprowadzony przez magazyn Forbes sondaż miał za zadanie wyłonić najbardziej wpływowe dziecko na świecie.

Patrząc na wyniki badań, można stwierdzić jednoznacznie, że tegoroczne prawo do przechwalania się potomstwem bezsprzecznie należy do Angeliny Jolie i Brada Pitta, których jednoroczna córeczka Shiloh zajęła pierwsze miejsce.

Reklama

Shiloh, jedyne biologiczne dziecko "Pana i Pani Smith", wylądowało na miejscu pierwszym na podstawie ilości poświęconego mu czasu w mediach w roku 2007.

Miejsce drugie przypadło Suri, córeczce Toma Cruise'a i Katie Holmes, która jednak wyraźnie czuła na plecach oddech pochodzącej z Etiopii siostry Siloh, Zahary, która wylądowała na miejscu trzecim.

Czwarte miejsce przypadło dwuletniemu synkowi Britney Spears i Kevina Federline'a, Seanowi Prestonowi, podczas gry pierwszą piątkę zamknęło kolejne dziecko Brangeliny, pochodzący z Wietnamu synek Pax.

Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje