Reklama
Reklama

Najpierw plotki o rozwodzie, a teraz coś takiego. Rafał Królikowski wywołał poruszenie przemianą

Wieści o rozwodzie Rafała Królikowskiego i jego wieloletniej partnerki Doroty Mirskiej rozgrzały media do czerwoności. Teraz okazuje się, że tajne rozstanie jest czymś więcej niż plotką. Choć szum wokół tej dwójki nie cichnie, aktor ani myśli „chować głowy w piasek” i bez skrupułów chadza na premiery. Ostatnio podczas jednej z nich zszokował wyglądem. Wiele się u niego zmieniło…

]Królikowski już po rozwodzie. Nowe doniesienia szokują

Rafał Królikowski i Dorota Mirska-Królikowska byli małżeństwem od 1995 roku. Przez wiele lat wyglądali na szczęśliwą i zgraną parę i nic nie wskazywało, że coś między nimi może się psuć. Związek pary zaowocował narodzinami dwóch synów - Piotra i Michała, a rodzice cieszyli się z każdej chwili z nimi.

Aż tu nagle w połowie października gruchnęła wiadomość o tym, że aktor i jego żona Dorota nie są już razem, a ponad dekada wspólnego brnięcia przez trudy życia zakończyła się rozwodem. We wrześniu wszystkich zdziwiła nieobecność jego ukochanej na premierze filmu "Twórca", na której pojawił się Rafał. Co więcej, na profilu Mirskiej, gdzie wcześniej od czasu do czasu pojawiały się zdjęcia z mężem, nie pojawiały kadry z mężem.

Reklama

Teraz jeden z tabloidów dotarło do źródła, które potwierdziło wszelkie plotki. Z najnowszych doniesień wynika, że rozstanie Rafała Królikowskiego i jego wieloletniej partnerki zaowocowało już poważnymi zmianami.

"Rozwiedli się, zresztą Dorota zdążyła już zmienić nazwisko - jeszcze do niedawna oficjalnie posługiwała się dwuczłonowym Mirska-Królikowska" - donosił informator ShowNews.

Portal dotarł także do dokumentów, które są dowodem na to, że informacje informatora są prawdą.

Królikowski spędził Mikołajki w pracy. Pojawił się na premierze

Rafał Królikowski nie próżnuje i pomimo głośnych plotek, skupia się na pracy, bez strachu pokazując się publicznie. W środę 6 grudnia gościł na premierze w Teatrze Garnizon Sztuki. Do zdjęć pozował w klasycznym garniturze w drobny geometryczny wzór. Całość uzupełnił ciemnymi spodniami, brązowymi butami i jasną koszulą.

Chociaż wcześniej zawsze był zadbany, a na czerwonym dywanie pojawiał się ogolony i w schludnie ułożonych włosach, tym razem zupełnie wrzucił na luz. Fotografowie uchwycili jego pogrążone w artystycznym nieładzie włosy i brodę, którą zapuścił, całkowicie zmieniając swój wygląd.

Ciekawe, czy to również konsekwencje rozstania...

Zobacz też:

Rozpad małżeństwa to nie jedyne kłopoty w życiu Rafała Królikowskiego

Niepokojące wieści w sprawie Antka Królikowskiego. Joanna Opozda będzie wściekła

Królikowski jest odpowiedzialny za zszarganie imienia mamy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska negatywnie oceniania w sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy